PDA

View Full Version : MänguGraafika

Hypriit
03-11-2005, 03:21 PM
Kas keegi oskab soovitada mingeid saite, kus siis oleks täpsemalt infot realtime mängude graafikast, Kuna siin inimesed tegelevad mängudega siis oleks huvitav teada erinevustest filminduse ja mängunduse vahel. Kuidas sünnib mõni tegelane mängu? Kuidas näeb välja see tööprotsess..

Palju küsimusi jällegi vast oskate aidata ?

Raido

Anton
03-11-2005, 04:36 PM
arturil on long experience.
a seal kus ma töötasin kõik mis mängu jõudis, jõudis üle kivide ja kÄndude.
ma arvan et arturil on teine view asjale. a minu arusaam oli enamvähem selline, et "tegelane" jõuab mängu umbes sellises järjekorras(igaljuhul nii käis seal kus ma tyytasin).. alguses kunstnik mudeldas ja tekstuuris käple mingi junni. ma natuke animeerisin. ja siis programmeerijad kes on ostnud vòi teinud eelnevalt mootori topivad selle "tegelase"mängu ja proovivad ta siis huvitavaid asju tegema panna.. suhteliselt piiratud, igav ja korduv protseduur.

Marko
03-18-2005, 08:26 PM
ma tean, et väikestele poistele meeldib oma nokuga mängida (vahel ka suurtele meestele)

Artur
03-19-2005, 12:34 AM
oh marko! hea, et tuletasid selle threadi meelde. unustasin vastata

antonil yhes6naga 6igus. alguses mängu design (sotory), concept art, mudel+tekstuur, idle animatsioon ja olenevalt millal mootor lubab testimist, topitaxe ta mängu. vahel on mootor olemas enne designi, vahel mitu kuud peale characteri valmimist.

iga eelnimetatud protsessiga tegeleb erinev inimene.

Anton
03-19-2005, 03:32 AM
markol on vist huvitav olla