PDA

View Full Version : Maya smooth ja uv

Artur
06-14-2002, 05:31 AM
Kas sa kasutad smooth v6i subdiv. Proovi subdiv. hiljem v6id asja collapsida non-editable objectics jälle kui vaja ju.
Kui ei aita siis yrita mudeldada nii, et k6ik quadid oleks symmetrilised (suuruselt samad, servad sama suurusega jne). yrita vältida triangleid ja igasugu muid polygone mis pole quadid. Mis maya versiooni sa kasutad?

Kui ei aita siis mayas vist saab kudagi yhe objekti mappingut projekteerida teisele. so proovi lowpoly mappingu projekteerida smoothed objectile.

Anton
06-14-2002, 08:25 AM
einoh, igatahes ma mudeldan nii et k6ik oleks quadid, ja kui mudeldada nii et k6ik oleks symmeetrilised siis polyde point kaob täiesti ära, sest siis ei saagi detailed kohti teha. See on lahe bug vist, ses varem pole sellise asjaga kokkupuutunud. Maya 4.0

seda kuidas yhe objecti mäppingut teisele projekteerida saaks, seda ma ei teagi. Kuidas siis?

Anton
06-14-2002, 09:25 AM
Layes my UVs really strangely.
Left window is the UV editor. You can see how strangely it squeezes the UV points while vertice points go quite apart from eachother after the smooth.

Anton
06-14-2002, 09:26 AM
here

Artur
06-14-2002, 09:46 AM
nu ei tea. kas proovisid m6lemat? subdiv ja smoothi? sa v6id saata väikse osa sellest objectist et me siin katsetax.

seda mappimist ma ei mäleta kuda teha.. nägin kuda keegi siin mappis nii.

Anton
06-14-2002, 11:17 AM
jah, proovisin Subdi kah.
Proovin edasi, uurin asja sygavamalt, sind pole onlines, oled kodus vist, kuhu saadan.

Anton
06-14-2002, 11:40 AM
ma vist leidsin mooduse kuidas seda asja saab parandada!!!!!!!!!!! eks ma jupsin edasi! later

Artur
06-14-2002, 12:45 PM
nu nädalavahetusel saad asjaga ise hakkama sest ma saan su faili vaadata alles esmaspäeval