PDA

View Full Version : Master and Servant 2D Entry: Anton Vill

Artur
05-18-2005, 05:50 AM
kes veel ei tea siis antoni teos CG Challengi v6istlusel

link:

http://www.cgtalk.com/showthread.php?t=224374

Papp
05-18-2005, 06:36 AM
Ja yks tsitaat kommentaarides:
"It's very glad to see you, Grand Master".
Ma ei oska midagi lisada.

Anton
05-18-2005, 10:14 AM
imelikult koostatud lause..

ajuss
05-18-2005, 01:32 PM
väga vinge!
täitsa Rembrant

Lasse
05-18-2005, 05:36 PM
sweet...täitsa sweet

Kait
05-19-2005, 06:42 AM
täitsa pael

Kaupo
05-19-2005, 04:01 PM
super..

tundub.. et koht tuleb etteotsa kuskile.. ;)

magker
05-24-2005, 06:06 AM
wou, rembrant on poisike...või on uuesti sündinud ning edasi arenenud.:-)

vinge töö. ainus asi mis mulle silma kargas on see hall highlight selle pruunika materjali peal seal nurgas, küünarnukist alla poole. ning sealt alla poole on veel on need voldid veidi porised.
ja teine asi, highlightid armori peal, karakteri vasakul käel, screenright võibolla ehk on veidi "overblown".
Veidi materjali koha pealt tunduvad liiga kontrastsed ning teine põhjus, tõmbavad kõige olulisemalt, näolt liialt tähelepanu ära.

Seda enam , et emotsioon vennal näos on ju viimase peal ning sellelt ei maksaks mingi secondari asjaga niipalju tähelepanu ära tõmmata nagu need highlightid seal armori peal on ma arvan....
aga vinge värk, ja need asjad kargasid silma alles teisel vaatamisel.

magker
05-24-2005, 06:17 AM
üks väike asi veel. See vaibajupp karakterist vasakul maas jala juures, selle tooniksin ma veidi külmemaks. Seda enam , et toonid jala peal on veidi külmemad kui see vaip seal taga. Seetttu see soe punane vaibalaik seal taga domineerib veidi liialt...kui külmemaks teha , taanduks. Ning detaili on tal ka veidi liialt võrreldes tähtsamaga. niiet ma lihtsustaks seda seal, et see tahapoole taanudks ning nii ette ei kargaks. Pisike asi...

käed on täiesti viimase peal. fantastiline!

Anton
05-24-2005, 12:01 PM
:).. he tänks. väga hea kriitika. aga kus sa olid mõned nädalad tagasi.deadline on tegelt juba lÄbi. ni et ma ei saa enam võistluse osas midagi teha. see taga on mudu tema cape aga mitte vaip. ni et mu mission failed nats.
aga jah. ma ise ka ei tea miks ma selle halli läike nii halliks tegin. aga tänks ikkagist. ma jätan need asjad meelde ja hea on kuulata mis teised näevad. i'll remember it.

ja tänks teistele ka.

Papp
05-24-2005, 01:25 PM
Nu vot, ma kah arvasin, et vaip. Ei sand aru, milleks vaip seal?

Anton
05-24-2005, 02:02 PM
no persse

Papp
05-24-2005, 03:53 PM
Ah, lollid, kunstist aru ei saa. Ära pahanda. Aga käed on super. Peategelinskid sinu maalil. Pisiasjadest ära tee välja.

magker
05-24-2005, 07:12 PM
Anton,

paarid nädalad tagasi lõpetasin ma omal semestrit. Ma teen San Francisco Kunstiakadeemias omale kraadi, Mõtlen selle peale, et kui vanemaks hakkan jääma ning midagi teha ise enam üldse ei oska, et siis on paras kuhugi õpetama minna, et igapäevast leiba teenida. :-)..lugu ju selles, et õpetajaks kuhugi ilma kraadita tööle ei võeta ju. Seetõttu ma arvasin, et vaja teha omale.
ma panen oma semestru ühe kursuse töö siia ka üles. Me seal pidime kritiseerima üksteise töid ka. Ma nalja viluks kritiseerisin ise end samuti, peistin selle ka siia...have fun.

first of all, there seems to be some mess in the Outliner. The time should have been managed much better making sure that everything is in order. For example for some reason the texture connection to the midground's rock surface has been broken. So, it's useless in the current state.

Regarding the images, then the first thing what pops out. What is this flag on those images what simply looks kind of stupid. Was that suppose to be a joke or? Anyway, the flag doesn't fit in to current renders at all. It seems to be just a plain blinn surface what really pops out from the rest of the images.
The second thing what pops out. on the Final_atammik2_cam_75mm_Full02.jpg the specular is way too high on the castle. It almost makes it look like a metal , not a stone surface. Did those pirates made the castle out of copper or what?

The bushes on the foreground of the same image are basically a huge compositing flaw. The blurred shadows can be even seen under the color layer on the foreground bushes.
Final_atammik2_cam_35mm_Full.jpg looks kind of OK as something for a cartoon, if only this flag...But at the same time, there is something strange about those mountains on the BG and the fog. The color of the mountains seem to have turned in something... anyway, the main thing is that they look totally flat. What is good if you wanted to make it look like those mountains were glued on the sky there.

Final_atammik2_cam_35mm_Long.jpg, maybe it's a bit too dark but i kind of like that one. Only if the yellow bush from the foreground wasn't from a different image what you have put in there.

Final_atammik2_cam_200mm_Close.jpg, again, the specular is too high, it almost makes the castle feel likes it's made of a metal. And again, this flag!!
Then, in the middle of the image there is a huge shadow what is obviously just thrown on top of everything without considering the overall shadow values.

So, in general, this is far from professional quality. if anything, it's
"not too bad" student work and if the guy who ever made this wants to make this kind of work in to his career, some serious work has to put in to this.

magker
05-24-2005, 07:13 PM
teine pilt ka. Ülejäänud on liiga jubedad veel, et neid üldse näidata.

Papp
05-24-2005, 07:20 PM
Bravo, magker! Anton, ôpi enesekriitikad. Braavo!!!

Anton
05-25-2005, 12:41 AM
magker. väga lahe.
kaua sa seal käisid? ja kas sa ei asunud atlantas or something?

Anton
05-25-2005, 12:42 AM
aga see töö on lahe. tahaks ilgelt näha what is it about. ära siis unusta kindlasti valmis asi forumisse ka riputada. kuidas teil seal Delgoga edeneb?

magker
05-25-2005, 01:53 AM
tänud papp!

Anton,
thx!

seal akademias olen ma käinud nüüdseks teist aastat. Ja seda küll, et töötan Atlantas. Nüüd on ju aga interneti ajastu ning ei pea enam koolis füüsiliselt kohal olema.
Kõik käib läbi neti. Kusjuures niimoodi online õppides õpib enamgi kui kuskil loengutes istudes. samas nö. onsite kursused on ka siiski olemas, seda muidugi.

vaata järgi.
http://www.academyart.edu/
seal on niisugune asi nagu online classes. otselingina onsee siin...http://online.academyart.edu/about.html

Niiet põhimõtteliselt vahet ei ole, kas näiteks Atlantast seal õppida või Sydneyst või Tallinnast või Tartust.
Ainus vahe ehk maksuküsimustes. Usas elades saan ma oma õppemaksud tulumaksust maha arvata, seetõttu on see asi mulle jõukohane. Kui näiteks Austraalias on võimalik kõrgema hariduse peale makstud õppemaksud Usa ülikoolile Austraalia tulumaksudest maha arvestada, siis ei oleks mingit vahet...Kas Sidneyst või Atlantast seal koolis omale kraadi teha.

seal õpib ka praegugi igasuguseid tegelasi üle maailma. Taiwanist on palju. ja Koreast näiteks.

Samas isegi mõned õppejõud on üle maailma laiali. Mu texture Painting õpetaja õpetas Uus Meremaalt, töötab ise King Kongi peal samal ajal kui õpetab selles koolis...kõik käib neti vahendusel.

See asi,mis ma siia riputasin oli lihtsalt Environments klassi kursuse töö. Aga mul on plaanis seda muidugi edasi ka kasutada. Väike film ehk teha kunagi.

Mis Delgosse puutub siis, eks ma ole need allkirjad andnud ju...:-)aga kui sa kellelegi ei räägi, et ma sulle ütlesin, siis mulle hetkel tundub et selle aasta lõpunil läheb julgelt veel selle asjaga siin.

Anton
05-25-2005, 06:02 AM
he. tänks kule. väga huvitav inff see ülikooli kohta.
ma olen natuke liiga alaarenenud et ülikoolis òppima hakata, aga su seisukoht õpetamise osas on väga huvitav ja olen sinuga päri. òpetamine on vist enamvähem auväärne kunstniku surm ja hea kui selline vòimalus olemas oleks.

peasi et lõpuks ikka välja tuleks(delgo).

Artur
05-25-2005, 06:40 AM
väga kuul!!

aga yle interneti 6pib Erika kah. kodus tuubib iga 6htu:)

nu ja mul yks hea s6ber kes quitis game industry ja nyyd 6petab kusagil ylikoolis 3 päeva nädalas. räägib et väga hea elu on:)

Anton
05-25-2005, 12:20 PM
koera vòib nimetada heaks sòbraks. aga ära iialgi nimeta neegrit sõbraks artur.

Papp
05-25-2005, 06:04 PM
H@sti dresseritud neeger saab olla kah s6ber (see on teooria, hypotees).

Marko
05-25-2005, 09:08 PM
Väga väga tubli Anton! Ma mõtlen su pilt - aga ega su statement ka paha pole:). Hoian sulle põialt seal challengil.

Artur
05-26-2005, 01:46 AM
ärge noriga Louise kallal

Anton
05-26-2005, 12:54 PM
tänks marko.

artur läks brisbanesse oma armsama juurde

Anton
05-26-2005, 02:28 PM
http://www.b3ta.com/features/phalliclogoawards/

Marko
06-13-2005, 08:48 PM
damn Anton, millal võitjad otsustatakse?

Papp
06-13-2005, 10:21 PM
Marko, miks sa peos ei osale? Siin juba fiesta kestab teist päeva...

Anton
06-14-2005, 12:38 AM
marko, ma ei kujuta ette millal

Marko
06-14-2005, 08:51 PM
..mmm.. keegi pole kutsunud

Marko
07-20-2005, 04:33 PM
Award Winner: Honourable Mentions :)

Kait
07-21-2005, 08:03 AM
Hea nali jah. ÜKs võitjatest ei oska tegelt joonistadagi. ma ei tea mis imenipiga selle pildi kokku sai.

Marko
07-24-2005, 09:48 PM
aga grand võitja oli ka päris hea.. mmm.. ma arvan, et zürii arvestas ka seda, et selle võistluse tulemusel antakse välja album, mis on commercial e. oluline oli ka see, et pildid müüksid ning kaanepilt peaks olema selles mõttes rahaliselt eriti aktiivne.. e. väike erootika hõng aitab alati rahakotte kergendada - Antonio suurepärane pilt kahjuks seda silmas ei pidanud:

Marko
07-24-2005, 09:54 PM
err... ühesõnaga ma tahtsin öelda, et kui Antonio oleks oma pildil kaks taksikoera keppima pannud, siis oleks ta oma pildiga kindlasti võitnud....

Artur
07-24-2005, 11:02 PM
ei.. v6itja pilt oli hästi tetu aga seda aitas ka fakt et seda joonistas naine

Papp
07-25-2005, 05:48 AM
Lesbi, vähemus. Vôibolla veel afroameeriklane. Nii et zhyrii otsus on politkorrektne.