PDA

View Full Version : Academy Awards 2006

magker
02-01-2006, 10:00 PM
no nii, on tekkinud võimalus magkerile õnne soovida. CV/Resume peal nüüdsest 2 filmitiitlit, mis on jõudnud omas kategoorias oskari nominatsioonini...
:-)

Esimene aastast 1999 Oscar nominated - Best Short Film, Animated "When Life Departs", (lead animator)

teine 2006 Oscar nominated - Best Achievement in Visual Effects "The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe" (character animator)

Artur
02-01-2006, 11:11 PM
Congrats!
Keda sa Narnias animeerisid? mis shotid?

Aga sellest When Life Departsist tahaks rohkem kuulda.. pole seda n@inudki

magker
02-02-2006, 12:00 AM
tänks!
Narnias olin ma kuri-unt "-kriimsilm".

Life Depart on vana lugu, aga kunagi sellest vist isegi kirjuati kuskil eesti lehtedes.

ühe leidsin....

http://www.sloleht.ee/index.aspx?id=81526&r=2

Papp
02-02-2006, 05:35 AM
Congratulations!
Tore! Mida veel siin rääkida...

Anton
02-02-2006, 06:54 AM
ooo palju õnne.

väga uhke. eriti selle vana asja pärast tagant järgi siis palju ònne.
narnyat nágin ja hullemat filmi eelmine aasta ei mäleta. aga isiklikul tasandil on mega saavutus milleni jòuavad vaid yksikud.ja saavutus on eriti märkimisväärne kui arvestada eestlaste rahvaarvuga. rets...

Anton
02-02-2006, 07:22 AM
ja narnya effektid olid väga uhked ja see kriitika ei käinud nende kohta.

Artur
02-02-2006, 08:00 AM
narnia oli igati bro nii filmina kui ka effektid. hundid olid kuulid.. palju paremad kui Day After Tomorrowis.

Nagin kusagil selle l6vi test animit kus ta jalutab tänaval 2 lapse k6rval.. täitsa pael!!!!

ajuss
02-02-2006, 08:00 AM
palju önne magker!

pole narniat näinud ,aga mis seal siis kehva oli? Stoori peaks olema ju ilgelt hea, kuigi ma seda lugenud pole...ei tea

see "life depart" oli väga hea.

Anton
02-02-2006, 08:40 AM
neid vigu jääkski üles lugema.eriti palju kinos ei käi, aga eelmisel aastal tòesti hullemat filmi ei näinud.ta on lihtsalt yks mõtetu film.pole liha ega kala(isegi ei meelt ei lahutanud). seda peab ise nägema.

aga effektide üle ei nurise. need olid ju vinged.

magker
02-02-2006, 09:26 AM
tänks evribodi!

Anton, sa oled lihtsalt liialt suureks kasvanud, et lastefilmd enam ei meeldigi...
:-)

samas mis VFX-i ja animatsiooni puutub, et kes oskari sel aastal sellelt alalt koju toob. Siis ma küll ei arva et Narnial mingeidki võimalusi oleks King Kongi kõrval...

Artur
02-02-2006, 10:12 AM
vot kingongi effektide yle kyll nuriseks.. 6igemini seal oli palju super (king kong ise) samas sitaks palju sitta compi..

kuigi ma nyyd ei tea, v6imalik et nad tegid seda meelega, et asi näeks vanema filmi moodi välja

visual effektide eest saab sin city :)

Anton
02-02-2006, 10:42 AM
magker. ei tea jah. vanus mängib kindlasti rolli, palju filmidele aega raisatud ja korduvad syzheed ja teostused näivad üha enam suure ajaraiskamisena. aga kas just lastefilmides probleem. näiteks miyazakit ei väsi kiitmast ja on kindlasti üle ka paljudest täiskasvanutele mõeldud meisterlikult valmistatud filmidest. tal on just see muinasjutu fiiling ylimalt hästi edasi antud. ja sisust ei jää kah väheks. arvan et narnya tegijad alahindavad lapsi.

king kong oli jah jube lahe.
ma usun et visuali eest saab king kong.

Artur
02-02-2006, 11:25 AM
anton, ma arvan, et miyazaki oli lihtsalt nii erinev, et asi tundus t@itsa uue maailmana nagu kunagi ollika filmid kui neid esmalt n@gid. siux teooria.

Anton
02-02-2006, 11:58 AM
ok, aga lastekatest siis äkki harry potteri kolmas oli tore. vòi äkki iron giant. nuh. hiljuti näinud siiski täitsa palju lastekaid. aga ok. se on maitse asi ja annan alla. ja võtan sònad tagasi. eks ma òiendan nende filmide kallal alati liiga palju.

Hypriit
02-02-2006, 04:03 PM
Palju õnne, tõesti tase vaatasin hiljuti ka narniat -effektid olid vinged, filmil polnud viga.. no comments aga seda life depart tahaks näha lõiguti midagi olen silmanurgast näind aga tervet mitte...