PDA

View Full Version : kalakesed sullamulla

Artur
09-30-2002, 08:34 AM
Nädalavahetusel käisin ookeanil kalal! Kalal esimest korda elus!

äratus kell 3 öösel ja oma 20 kilsa offshore. 9 tundi k6ikumist:(. Isiklikult pyydsin oma 10 v6i 20 kilo elukaid. S6ber sai mingi meetrise tuna kala. Yhes6naga päris rets elamus.. kalamehe elu pole kerge.

Eila tegin kodus kala:) Päris huvitav oli syya enda pyytuid ohvreid.. umb et selle eluka saatus oli minu kätes - kas lasen ta tagasi oma pere ja s6prade juurde v6i söön 6htal ära! :)

varsti panen pildid yles.

ahjaa.. peale kalatsemist käisin venkude synnipäeval.. nu erilised alkarid on nad ju! Ja ega minul pääsu polnud. Laupäev kujunes siis 12 tundi aktiivset rõbalkat ja peale seda 12 tundi aktiivset nazdarovje h6ikamist. < nigu selles vilmiz kohe.

ajuss
09-30-2002, 08:55 AM
yhesönaga - puhastasid syytunde alkoholiga.
Soomes anti jahgimeestele luba tappa 90 000 pötra (soomlased kutsuvad meie pötrasid millegipärast hirverdeks). Neid on nii palju et taksistavad liiklust. Parem tappa mtsas pyssig kui autoga. Tapatalgud algasid laupäeval.

kas keegi mäletab seda kui yks suvi tuli mustamäele yks pöder(aastal 1999 vist). Sholnoki turu juurde. Mingi mees ajas teda taga ja nöudis turu myyjatelt ähkides nuga.
keegi ei andnud. pöder sai äkki sydamerabanduse ja suri. Peale seda ei tundnud keegi tema vastu enam huvi. Öhtul koristasid politseid laiba ära.

Papp
09-30-2002, 01:37 PM
Vinge! Na zdorovje eriti. Eks vahepeal reset on ka vaja...
Aga siin sügis, pimedaks läheb, masendus tuleb.

Ajuss, kas see märk õlle kohta on 2 eurot? mul arvuti seda ei loe välja.

ajuss
09-30-2002, 02:03 PM
on jah, kas pole uskumatu! 30 krontsa!
see on viimane vöimalus, siis kui eesti-igatsus peale tuleb. leevendab, eriti hästi kui korrutada 6-ga

Lasse
09-30-2002, 02:29 PM
hehe ma omalajal saaremaal muud ei teinudki kui kala pyydmas olin! Rekord oli 3,5 kilone haug- eesti kohta päris OK austraalaia gigantidega ei anna aga jah võrrelda....'
muidu ise tahaks ka proovida seda - plju maksis ja kas on varianti minna mul ka????? kalapyyk on jube kild....ei kujuta ette mis tunne on kui mingi 10 kilone ridva otsas rabeleb...mmmmm

Anton
09-30-2002, 03:30 PM
einu, see on kindel et selle asja peab ära tegema.

mingi 100 taala oli vist see värk?

Artur
10-01-2002, 04:50 AM
siin pidavat eesti kilu poodides olema. v6i mingi kala igatahes. m6ned vene s6psid ytlesid, et neil kodus purgid "made in estonia"ga peal.

anton - miskit $100 vist jah.

ajuss
10-01-2002, 09:30 AM
kui ma elaksin austraalias ja oleks veiz koduigatsust ma hakkaksin kilusid sööma. Tegelt ma sööks neid muidu kah.

Kala-nali soomemaalt.
Olin kylas ja pakuti mingit kala ölis. Paki peal oli Suomen muikku -vöi midagi sellist.
Pererahvas kiitis, et hea toode." Pole tykka aega poes näinud, viimati 70-ndatel. Hea kodumaine rahvuslik toode ja bla-bla-bla."
Ytlesin siis et meil eestis kah sama asi kutsutakse lihtsalt teise nimega -sprotid. Siis vaatasin silti lähemalt. Oligi eesti oma. Ei hakanud pererahva tuju uudisega rikkuma.
Vot nii.

ajuss
10-01-2002, 09:32 AM
ja jutt liigubki suurtest kaladest köige väiksemateni.
Mulle meeldis Hemingway vanamees ja meri.
Artur koges seda nyyd live'na. Kadestan naza kah.

Artur
10-01-2002, 10:03 AM
einuh.. tegelt see yritus polnud kadestamist väärt. väsitav ja stinky kogemus. väike kilu ja shprotid maitsevad paremini kah kui see suur kala. Sukeldumised great barrier reefil ja muu selline on palju p6nevam.

Anton
10-01-2002, 09:23 PM
mul siiamaani täiesti selge mälestus Green Islandil olevatest suurtest kaladest(artur - need keda sealt sillalt toideti, laeva juures. No lihtsalt karm karm) Kaks musta inimese suurust kärakat.

Artur
10-03-2002, 08:27 AM
..aa tuli veel meelde.. rannikust eemal olles mingi 1.5 v6i 2m hai kruisis meie paadist mööda.
Delfiinid olid tavaline nähtus. need tilbendasid pidevalt paadi ees ja järel.

ajuss
10-03-2002, 09:28 AM
käisin eile Helsingi SeaLifes, ooh hai oli 1,5 meetrit, ja need Heeringad!!!

Papp
10-03-2002, 01:21 PM
Aga mina! ele! mamsi! sünnipäeval!! restos! võtsin viina!!!! VOT!!!!

Artur
10-03-2002, 06:14 PM
just tulin ööklubist ja seal oli siuke suur akvaarium kus tiirutasid 2 haid ringi... ja inimesed ymberringi viskasid viina.

Papp
10-04-2002, 10:13 AM
Nojah, valge inimese ajaviited. Kas ööklubis on condition? Või higised naised ja lämmi viin?

Anton
10-04-2002, 03:31 PM
vaesed haid

Anton
10-06-2002, 03:15 PM
kalimaa kalimaa , miks siin nii vaikne.
täna on hommikust elekter kodus ära.
annab kohe tunda kui küte läinud.
luudeni on külm.
ema muidugi muretseb , et koertel on külm ja nad ei saa süüa.
no normaalne.
lund ka sadas mitu korda.
see aasta varakult kohe.
mis siis uudist veel.
eee...
mul homme üks deadline.

eile käisime Lassega kinos, gold memberit vaatamas.
Geniaalne.
Evolutsioon komöödia zanris.
Pooltest naljadest jäi suu ripakile.

Artur
10-06-2002, 04:19 PM
otot...aga teil kodo ju puukyttega?

aga ise tulin reign of fire ja eight legged freaksi vaatamast (multipleksides nigu ikka.. hiilitaxe teisi vilme vaatama).
m6lemad filmid parajalt pasad:(

goldmember oli kild. kas sa neid kahte esimest ei ole siis näinud?

Anton
10-06-2002, 04:37 PM
olen muidugi näinud.
väga suur vahe nendega.
kaks esimest olid pigem naked guni analoogid kus "absurdi-huumor" polegi niiväga absurd.

Lasse
10-06-2002, 07:57 PM
täiesti pees film oli...ei saa aru kuidas siukest asja uldse ekraanile lasti, lihtsalt täitsa haige...enamasti naersin sellepärast et nii idiootne nali..
isint tät vijeerd....

Anton
10-06-2002, 08:05 PM
faaaaschaaaaaa!!!