PDA

View Full Version : 07.09.07

Lasse
09-07-2007, 12:30 PM
Oh..ma jõudsin täna esimesena ve...käisin ühel objektil...väike perspeka ja must/valge, vari/valgus katsetus...treppi pilt on ise jama aga elusast peast nägi lahe välja...muud on sellised omastarust kunsti maiguga.

Lasse
09-07-2007, 12:34 PM
mjah...trepi pilt on selles komplektis mõtetu

ajuss
09-07-2007, 12:43 PM
Trepp on ju vinge,

kas yhe pildi peal on roti laip? (alt kolmas pilt)

Papp
09-07-2007, 02:04 PM
Patarei vangla?

ajuss
09-07-2007, 02:25 PM
kuidagi liiga suured aknad vangla jaoks....

Lasse
09-07-2007, 03:19 PM
heh..paistab jah roti moodi. Lihtsalt klaasvilla tuust oli. Hoone on Dvigateli tehas Koplis

Margus
09-07-2007, 07:23 PM
#2 on hea aga viimane on minu lemmik,just see lahtine aken kust rohelist on näha annab mingi hea tunde seda pilti vaadates,tumedus meeldib (btw ma pole emo)

Papp
09-07-2007, 07:44 PM
Margus, kus sinu t@nased fotod on? Mina kyll ei saa sellest protsessist k6rvale j@@da. Kuskile tuuseldama ei saanud minna, tuli teha hoovis 6htul kiiruga.

Papp
09-07-2007, 07:45 PM
Ja veel yks sygis patriootiline

Margus
09-07-2007, 08:17 PM
Uuuh,olen uurinud kuidas esmaspäeval hakkama saada oma esimese real estate pildistamisega...hirm tuli peale kui lugesin kuidas,mis jne ja siis ühe profiga üle telefoni rääkisin kes ütles et see kõige raskem igatsugu pildistamisest :(
Ja siis õhtul hakkasin nende (sõprade Real Estate) eelmise fotograafi pilte uurima,nüüd eriti ei sabista sest olen kindel et saan hakkama,vähemalt sama tasemega,loomulikult püüan endast parima anda.Valgus on väga tähtis,mul saab olema 2 flashi off camera ja siis 2 studio valgust valge vihmavarjuga (sinnamaale jõudsin eilse lugemisega ja täna saan ühe tegijaga kokku,äkki muutub midagi või on siinsetel meestel midagi head nõu anda)
Papp,pane enda optika kirja siia.#1 ja mesimumm minu lemmikud seekord,värvid nii ilusad et unustan kui külm ja vihmane meil siin õues on :)
Mis mammud need #3 pildil on,mul selline tunne et Siberis sõjaväes olles olen selliseid näinud...Ilusat nädalavahetust kõigile.

Papp
09-07-2007, 08:35 PM
Oops! Nii palju t@hti. Nagu pole internetis kohe. @ra pabista, kyll hakkama saad.
Optika seekord on Tamron 90mm ja mingid t@hed veel, ei m@leta. Hea macro fix l@@ts, aga v@ga unise autofookusega.
Mammud pildil Nr3 on astelpaju, p@rit Siberist, aga v@ga h@sti kasvab kah Eestis paekivil. He, siin ma vist pole ainuke, kes raiskas aega CCCP-i armees.

Margus
09-07-2007, 10:05 PM
Tjaah,sai kuidagi pikk jutt jah,pole ma suurem kirjamees muidu:)
Ma ei tea kas julgen öeldagi aga mulle väga meeldis sõjaväes,
sai ennast nagu proovile panna,ennast maksma panna tsurkade
keskel ja nalja ka sai sitaks.Tegin mitmed avaldused et Afgaani saada
ja kui Tsernobõli laks käis tegin ka avalduse,praegu mõtlen et nende
eitavad vastused olid päris head aga siis olin megavihane,eheeee.
Eks me kõok ole noored ja lollid kunagi olnud.
Meil ikka vihma sajab :))

Anton
09-07-2007, 10:49 PM
mjaa paps. need esimesed pildid on täielikud profikad, midagi pole öelda.

Artur
09-08-2007, 01:50 AM
see roheline on nagu Maci default desktopi pilt:). Aga Margus.. reasestate (v@hemalt siseruumid) tundub, et pilte tehakse toavalgustega ja pikema s@riajaga (ilma flashita) et j@tta soojad v@rvid