PDA

View Full Version : Kõik kooli

Papp
10-01-2002, 10:58 AM
He-he, selle lingi ma juba ükskord postitasin.
Veelkord:
http://ocw.mit.edu/index.html
Väga huvitav projekt

Artur
10-02-2002, 06:49 AM
ma ei saa päris hästi aru millal see algab ja kuda asi t88tama hakkab.

aga need visualiseeritud vidinad on igati vinged seal fyysika all. olen alati tahtnud selliseid asju visualiseerida. ma isegi m6tlesin/m6tlen, et v6iks vastavaid tv saateid teha.. populaar teaduslikud saated for educational purpose vms.

Papp
10-02-2002, 09:01 AM
Nimelt, mulle ka see füüsika meeldis!
Projekt on juba alanud, ma saan aru, et seal vist hakkatakse riputama regulaarselt uusi materjale - nagu käiks loengul. Aasta lõpuks vist koguneb kõik.

Artur
10-02-2002, 09:51 AM
nu hetkel pole seal vist mingit 6ppematerjali. need pildikesed paistab olevat rohkem näidisena kuidas asi osaliselt akkab välja nägema.
Seal all oli mingi graafik, et 03 aastal läheb lahti.

Kui see oligi 6ppematerjal siis teiste ylikoolide lehed on minumeelest palju informatiivsemad nii teksti kui ka animatsioonidega.

Papp
10-02-2002, 10:14 AM
Vaata näiteks matemaatika osakonda, või mehaanika inseneering, kus on optika, teisi ka - seal on juba peaaegu kõik materjalid ja välja pandud. Teistes ülikoolide kodukates on umbes sama, aga acess on ainult omadele või sisevõrgus. See projekt on avatud kogu maailmale. Füüsika vist pole veel valmis, kahjuks.

Artur
10-03-2002, 07:36 AM
ongi:) ma neid teisi ei vaadanud enne. huvitav huvitav... kodused ylesanded, examid ja puha.
..anton.. sina tahtsid kuhugi ylikooli ju minna. säh!