PDA

View Full Version : Kuhu viib meid evolutsioon?

Anton
08-20-2001, 06:58 PM
Evolutsioon on ennast ammendanud, Net95 on loodud.

Artur
09-19-2001, 05:00 AM
net95 on surnd! evolutsioon on vältimatu

Marko
11-22-2001, 05:21 PM
Õigem on tänapäeval küsida, kuhu inimkond viib evolutsiooni? - geeniteaduse valguses muidugi.

Artur
11-23-2001, 03:06 AM
intellekt on osa evolutsioonist. seega teadus on evolutsiooni vältimatu osa ehk siis geenitehnoloogia on evolutsiooni loomulik areng.

minu arvamus on, et evolutsiooni eesmärk on luua intellekt ja vabastada see loodusest, looduse s6ltuvusest. Sealt edasi ei oska enam spekuleerida. Eesmärk luua ultimate being ehk Jumal. kas kunagi asi nii kaugele areneb... dunno aga see ei lükka ümber eesmärki ju.

vaata kas maksimarketis müüakse viinilootsikuid.

Anton
11-23-2001, 01:13 PM
mudugi myyakse.

Marko
11-23-2001, 04:02 PM
intellekt evolutsiooni osa in my ass...

see, et jutt, et intellekt on evolutsiooni osa.. ja see, et me ise geene muudame ja god mängime on norm evolutsioon on sama hea jutt, et kõik siin maailmas on ette määratud... e. kuidagi muudmoodi ükski asi ei oleks saanudki minna kui ta läheb..

Artur
11-26-2001, 06:28 AM
sina räägid saatusest ja mina loomulikust nähtusest mis on erinevad asjad.

tähe synd teatud massist on loomulik nähtus. jäta puhas vesi seisma ja asi on väga varsti baktereid täis ning hiljem ka vetikaid täis - loomulik nähtus mitte saatus.

iga nähtus ja antud juhul evolutsiooni aste oleneb keskkonna tingimustest. erineval kivil/mandril/planeedil jääb elu teatud astmel toppama ja edasi ei arene. Mõnes kohas bakterini, teises samblani ja maa puhul olid intellekti jaoks päris soodsad tingimused aga ei pruugi olla parimad

so intellekt on vägagi loomulik nähtus. maa puhul isegi saatuslik. m6ned asjad lihtsalt on siin elus seadustatud (fyysika, keemia ja elu). and teadus ongi see mis eristab itellekti teistest astmetest. v6i mis? sinu arust intellekt on evolutsiooni bug?

Marko
11-27-2001, 02:50 PM
ühesõnaga sa ei saanud midgi aru, mis ma õelda tahtsin

ma mõtlesin KÕIK on ette määratud.. ära hakka piirama või valikuid tegema.. KÕIK on...., vot sellisel juhul on intellekt evolutsiooni loomulik osa

Artur
11-28-2001, 07:25 AM
ei saand su poindist aru aga ma noh... me oleme määratud surmale! kas see on saatus v6i loomulik värk. et siis kas asjade l6pp on reegel selles universumis?

Marko
11-28-2001, 09:23 AM
ka saatus in my ass ....

kui me räägime, et KÕIK on ette määratud, siis me ei saa rääkid saatusest, sest saatus on indiviidiga seotud e. "saatuseteooria" järgi peaks olema iga indiviidil või mingil konkreetsel grupil oma saatus. Aga kui on KÕIK ette määratud, mis kusiganes toimub (st minig hyperkeerulise valemi abil taandatav), siis ei oma individuaalsus mingit tähtsust.

Artur
11-29-2001, 08:26 AM
ok ma v6in kasutada m6ne muu sobivama s6na saatuse asemel (k6igesaatus hehe).. minu point jääb ikka samaks.

Marko
11-29-2001, 01:18 PM
miski ei jää samaks

Artur
11-30-2001, 07:48 AM
sinu vanaema jääb samaks