PDA

View Full Version : Perpetuum Mobile III

Papp
11-25-2002, 08:49 AM
Laupäeval käisin sünnipäevapeol. Järgmine päev oli raske, paha. Lapsed, ärge alkohooli kuritarvitage! Aga kohusetunne sundis arvuti taha. Ületades kätevärinad ja iiveldust sünnitasin järgmise PM. See projekt on kõige vanem, vist ulatub antiiki. Nende arvates neli kera peaks ülekaaluma kaks kera ja kogu kett liikuma vasakule. Animeerida on raske.

Anton
11-25-2002, 09:38 AM
Iga to"o"ga on na"ha progressi.

va"ga huvitav on vaadata neid pilte.
tahaks jubedalt na"ha kogu seeriat !!!

Papp
11-25-2002, 10:03 AM
Seeriast on valmis kolm PM-i. Teen rasket tööd. Kogu seeria saab valmis aasta pärast.
Kule, mis kuupäeval olete Tallinnas?

ajuss
11-25-2002, 11:46 AM
lahe kontruktsioon taas.
loogikainimese möistuse ajavad segamini proportsioonid.
tellistest aluskonstruktsioon viitab PM-i massiivsusele. Sellisel juhul tunduvad mutrid naz suurtena. Diagonaaliga 1 m. :-).
Ja see renn oleks nagu malvivalu.
Tegelt ma saan aru sa oled materjalid lihtsalt suvaliselt paika pannud - pohmakas on alkoholi vaenlane.

Artur
11-26-2002, 12:52 AM
njaa.. väääga vinge. kohe t6siselt lahe idee vaba aja viitmiseks. Sellised mänguasjad oleks päris popid CEO laudadel:).

tellise tekstuuri v6iks jah, asendada mingi puuga v6i mingi metall konstruktsiooniga. ja textuur on liiga pisikeselt mapitud.. krodumist on näha. See oli siis minu karm kriitika :-)

aga mis puudutab pohmaka ja alkoholi suhtesse siis pohmakas on alkoholi parim s6ber.. kui sa kutsud alkoholi oma peole kylla siis tavaliselt toob ta oma värdja s6bra kaasa:-(

Marko
11-26-2002, 08:02 AM
mis parim sõber?!... alkohol ja pohmakas on va siiami kaksikud... värdjad mõlemad ühtemoodi.. aga ikkagi on hea napsu võtta.. paradox missugune

jeah.. aga igiliikuri pilt on lahe

Papp
11-26-2002, 12:19 PM
Ei no see on mustand. Oli raske pohmakas, tegin kõverate kätega... Varsti parandan, et pole nii piinlik kuulata õiglast kriitikat. Ja alkoholi tarvitan tulevikus vähem. No nii mõõdukalt...

Papp
11-27-2002, 09:14 AM
Noh, nats parendasin PM3-e. See pole veel lõpp - rendisin Bryces, seal on lihtne teha landscape-d. Kordan Cinema-s.
Poisid vist juba on kusagil Aasia kohal õhus. Artur, Anton ja Lasse.

ajuss
11-27-2002, 09:28 AM
mul lihtsalt pole sönu...

Papp
11-27-2002, 09:36 AM
Lõpetan laserite tootmise, hakkame tootma Perpetuum Mobileid! Nali...

ajuss
11-27-2002, 09:40 AM
miks mitte yhendada 2 head asja.
igi-laser, perpetum-lux
laserkiir mis jatkub löputult
taastuv energia
saaksid hoobilt uueks newton-einsteiniks

FalconDesign
11-27-2002, 01:48 PM
Kunagi rääkis õpetaja sellisest asjast nagu hiiglasest täiuslikust kerast, mille siseküljel on peeglid. Ja kui sinna sisse kuidagi valguskiir liikuma panna, siis selle tulemusel tekib sinna nii tohutul määral energiat, et kui see lõpuks plahvatab, siis on see plahvatus võimsam kui päkese noovasse minek...

Ma täpselt ei mäleta kuidas seda seletati küll...

Papp
11-27-2002, 02:00 PM
Ei tea, kas õpetaja eksis, või miski on ununenud... See effekt on sama võimatu, nagu panda pöörlema lõpmatuseni Perpetuum Mobile. Siin kehtib II termodünaamika seadus, mis räägib sellest, et kunagi kuum keha külmas keskkonnas ei lähe kuumemaks, vaid jahtub. Miski asi ei saa akkumuleerida energijat ise enesest. Kahjuks...

FalconDesign
11-28-2002, 07:29 AM
Originally posted by Papp
Ei tea, kas õpetaja eksis, või miski on ununenud... See effekt on sama võimatu, nagu panda pöörlema lõpmatuseni Perpetuum Mobile. Siin kehtib II termodünaamika seadus, mis räägib sellest, et kunagi kuum keha külmas keskkonnas ei lähe kuumemaks, vaid jahtub. Miski asi ei saa akkumuleerida energijat ise enesest. Kahjuks...

Mõtlen praegu sama, aga nii ta rääkis... Pealegi, olen unustanud ära täpselt mille tulemusel valguskiir seal kiireneb pidevalt. Sorry aga ma tõesti ei mäleta milles point seisnes. Ja ma ei usu ka et ta eksis...

Papp
11-29-2002, 09:07 AM
Nonii, lapsed (ehehee, mis lapsed 25 ja 23 aastased) on kodus. Jäin toppama Bryces, kus tuli välja tuli. (nali)

ajuss
11-29-2002, 09:40 AM
ma ei teadnudki et Bryce'l on tikud kaasas.
mhm, peab seda bryce'i veiz uurima.
Tömbasin kunagi selle 5. versiooni ISO, peaks kuskil vedelema.

Bryce'l on olnud naza halb maine, ja nyyd on veel Coreli oma kah.
see tuli on kindlasti animeeritav kah?

ise olen leidnud uue tasuta proge. Art of Illusion. Kirjutatud 100% Javaga. Renderdab ilusaid pilte ja animeerib. Aga kasutamine on keeruline ja Java ei toeta 3d kiirendust rauas. Mujal tehtud asju saab kyll renderdada ja märksa kergemini kui näit PovRays.

Papp
11-29-2002, 09:52 AM
Brycega saab teha ainult maastike, puud on kah Bryce omad. Tuli on niuke materjal. Ülejäänd on importitud. Impordib hästi. Renderdab aaaaaaaaeglaselt.
Kas see Art of Illusion on render?

ajuss
11-29-2002, 10:21 AM
see sisaldab renderit.
muidu proovib olla täispakett, mis teeb köike. minu arust ainult renderdaja on kasutusköblik, muude asjade tegemine on ilgelt töökas. Aa, procedural textuuride tegemine on hea, täitsa nagu kommertsprogedel.
http://www.artofillusion.org/

Artur
11-29-2002, 01:32 PM
kuule kas see pea on sinu mudeldatud?

ajuss
11-29-2002, 01:34 PM
jess it iis, minu oma

Artur
11-29-2002, 01:52 PM
t6esti hea mudel. näojooned on väga ilusti propotsioonis. nigu korralik skulptuur.

ajuss
11-29-2002, 02:10 PM
aga sellega veel hulk tööd, pösed on imelikud ja hambad ei ole veel korras
on liiga väiksed ja ei moodusta mudeliga tervikut
eksma vaikselt nikerdan