PDA

View Full Version : Gun

Artur
01-30-2003, 10:44 AM
nonih.. oleks aeg siis postitada oma tegevustest:

teeme yhte lahedat pela.. umb nagu mars attack - sina oled see alien ja pead hävitama kogu maailma:) nii third person modes kui ka ufoga lenamine m88da linna ja pilvel6hkujate hävitamine - kusagil olen seda vist isegi näinud

siin siis yks relv.. millega alien (sina) hypnotiseerid inimesi ja paned neid oksenda v6i teisi killima:

Artur
01-30-2003, 10:47 AM
pane tähele.. et see ei ole renderdus vaid AS IS. isegi selles viewpodris (OpenGL) pole yhtegi valgusallikat.. see on ainult ambient valgus. varjutused on k6ik tekstuuril ja mudelil on ainult 1 textuur.

Anton
01-30-2003, 11:12 AM
väga impressive.

renderdasid GI ja bakesid textuuri?

FalconDesign
01-30-2003, 11:44 AM
Pretty neat relv on, kuigi ma actionpelasid ei fänna. Textuur on jah vapustav, ja ka mind huvitab kas see on baketud? (Pole krt ise veel bakemist proovinud aga tundub et peaks, jah dumb me dumb me)

ajuss
01-30-2003, 12:29 PM
mis bakemist sa kasutasid?
viimati kui proovisin mingit maxi texturebake'i siis ei lubanud bakeda omadele UV koordinaatidele vaid genereeris need ise, nii keerulise mudeli puhul oleks tulnud korralik pudru.'

kift gun muidex

Papp
01-30-2003, 12:45 PM
Ossasiga! Artur, designi mulle laser! Lähab nagu kuum pirukas. Nali. Need jublakad ja detilid - ei saa aru kuidas niukesi välja mõelda kui asi on noh mittereaalne. Vist Artur lõpetas joomise...

Papp
01-30-2003, 12:49 PM
Jah, muide gunnidest. Vaadake googlest "potato gun" või midagi niukest. Noorte seas on väääga popp. Lihtsate vahenditega tehakse niuke relv, et on juba ohvreid. Saksamaal pandi nende fännide kodukas kinni. Igatahes lööb kiviseina augu, paarikümne meetri kaugusel lõikab pea nagu kartuli. Oleks nelikümmend aastad noorem - teeks ise...
http://www.timesonline.co.uk/article/0,,3-558570,00.html

ajuss
01-30-2003, 01:24 PM
kartulipyss on vana asi,
kui mina olin veel väikene mees...(la-la-la)
meil oli hoovipoistel pea igayhel selline.
Selle tegemiseks kasutati rattapumpa, umb 1cm läbimööduga alumiinium toru, ekspandri venivat osa(selline kumminöör millel riie peal), piimapudeli korgi mehanismi(see plastikkork mis pandi piimapudelile siis kui öhuke höbepaberikork lendas prygikasti)
ja kabaks oli mingi puujunn. hästi tehtud pyssiga lendas kartulitykk 9. korrusele.
korra yks söber sai sellise kartulityki silma 3m kauguselt. pimedaks ei jäänud
http://www.geocities.com/ajuss_jassak/kartulipyss.txt

Artur
01-30-2003, 01:35 PM
jep.. osaliselt baketud.

et siis algul enablesid GI ja siis tegin Render to texture > Complete map.

ajuss.. seal saab linnukese ära v6tta, et ta ei genereeriks uusi UV koordinaate ning rendiks selle Channel 1 UV koordinaatidesse.

olemasolevad UV pidi mudugi kenasti 1 bitmapi peale optimaalselt jaotama, et UV'd kattuks ainult sellistes kohtades kus valgustus näeb samasugune välje..blah

nu siis kui valma rendis siis photoshopis käisin brushiga yle.. m6ned nurgad tegin ymaramaks, lisasin detaile, kriimustusi, värve jne.

papp.. kunstniku töö ongi mittereaalseid asju väljam6elda.

aa seda saksamaal kartulipyssi lugu olen kusagilt kuulnud jep.. Muide kui me trummis elasime.. siis poisid tegid kah neid.. ja tulistasid aknad puruks. me kasutasime vist tavalist pumpa.

Papp
01-30-2003, 02:06 PM
Need kaasaegsed kartulikahurid on reaalne tulirelv. Püssirohu asemel on kodukeemia.

Anton
01-30-2003, 02:21 PM
kunstniku töö on purki situda

Anton
01-30-2003, 02:22 PM
paps, ma saatsin sulle meili, said kätte?