PDA

View Full Version : Tower of EkSha WIP

FalconDesign
02-12-2003, 11:13 PM
Üpris poolik alles, väga palju on puudu. Tekstuurid ka veel tegemata... Aga jah, beat me for it...

http://www.hot.ee/warehouse2001/large.jpg

Artur
02-13-2003, 01:39 AM
oh, päris normull ju. rendi GI'ga ta :P

ajuss
02-13-2003, 06:24 AM
täitsa äge,
teed vist koolist palju poppi vöi magad tundides? :-)

FalconDesign
02-13-2003, 06:37 AM
Eip tee poppi... Magamine on teine asi, aga see pole eriti seotud Maxiga ;)

GI'ga veel ei renderda, finalrender jookseb niikuinii kinni ja ainus võimalus oleks vist radiosity , mis on aga aeganõudev... Eks hiljem proovin...

ajuss
02-13-2003, 11:46 AM
finalRender ei tohiks niisama kinni joosta.
kui jookseb suurte stseenidega kinni siis problem fys.mälu vähesuses + liiga väike virtuaalmälu(swap).
kuna sul ilmselt on veelgi win98 siis on enamus hädasid sellega seotud. mälu kasutamine on win98 sygavalt. peale selle ei suuda win98 kasutada yle 512mb fyysilist rammi ja sedagi kasutab ebaefektiivselt.
max on minu teada ainuke high-end proge mis yldse käivitub win98's.
Ise kujuta enam ettegi, et vöiks töötada win95-Me peal. Kui seal midagi kinni jooksis siis korralikult.
...pane masinale win 2000 peale

Papp
02-13-2003, 12:36 PM
Win98 oskab midagi teha ainult 256 Mb :-(. Millega on tehtud taimed?
Kõige stabiilsem väline render Max-ile on Brazil...

FalconDesign
02-13-2003, 01:12 PM
Jep, nagu ajuss mulle korduvalt ja korduvalt meelde tuletab, et upiksin OS'i. Anyways, ei plaani ennem seda teha kui see hädavajalik oleks, ehk siis niikaua kuni Max hakkab midagi muud nõudma (samas vaevalt see lähitulevikus juhtub).

Win98 on muide enimkasutatav hetkel veel... 41% Win98, 33% WinXP ja Win2000 16%... Aga jah, ma upin OS'i siis kui PC vahetan, tuleb odavam...

Puud on mul vanad, box modelling. Samas oleksin praegu teinud nat splinede kaudu, kiirem ja variatsioonirikkam tulemus oleks tulnud, kuid nojah.

Ma ei läinud liiga detailseks sellel mudelil, hoidsin tagasi et saaks detaile mujale lisada ilma väga karmi slowdownita. Samas tundub et pean stseenifailid tükkideks jagama niikuinii ja renderdades mergeima...

Braziliga oli mul ka mingi probleem, aga see oli 4.2'l. Ehk vaatan kuidas 5.1 sellega töötab...

Anton
02-13-2003, 02:29 PM
jumalast kift.
hea konktrastne detailne pilt.
valgustus on normull.
praeguse pildi järgi vaadates on lõplik versioon palju lubav.

Win98 kohta aga niipalju et see on täielik PASK!:)
Enamus 98 kasutajad on ameerika mandril. Tee ise omad järeldused.

installi 2000.
tule inimeste sekka.

FalconDesign
02-13-2003, 02:56 PM
Ma pole inimene... APPI!!!

;)

Ehk psühholoog aitab, võtan kohe ühendust...

Krt polegi ühtegi numbrit...

Anton
02-13-2003, 03:33 PM
mis telefoni numbrid ...
sul 2000-e installikat vaja!:)

Lasse
02-13-2003, 10:56 PM
mis te siin jaurate jälle...eestis peaks olema kõigerohkem ford sierrasid kasutusel, ei usu et see tähendab et need teistest paremad on!!!!

eee...miks see kyla nii sümeetriline on??

FalconDesign
02-14-2003, 12:19 AM
Aidake mind... Kõik norivad et mul Win98 on... vüääää

Am I right mini-me?

Mwuahhahahahaaaa

Artur
02-14-2003, 12:58 AM
sina Lasse ole yldse vait.. mine mängi rhino aaanusega

FalconDesign
02-14-2003, 06:22 AM
ROFL@rhino aanus

Lasse
02-14-2003, 11:54 AM
ah et läheb andmiseks vä? no okei

ma tean et minu 3d on primitiivne ja sitt aga see on mulle piisav mis ma teen!
teie aga seevastu peate ennast jube seffideks tegijateks.

seega kui keegi "minusugune" asjatundmatu teid kritiseerib siis arvatavasti on midagi silmajäänud mis häirib - antud juhul see sümeetria!
noh umbes sama lugu, et näiteks star warsis jäi rämedalt silma see piisoni taolise elukaga ratsutamise koht, sittasti tehtud, sellest sain mina ka aru mis siis et ma 3d pead ei mõista teha.

nii et tsillige natuke selle kriitika kohapealt...

Anton
02-14-2003, 01:55 PM
true

FalconDesign
02-14-2003, 02:04 PM
Originally posted by Lasse
ah et läheb andmiseks vä? no okei

ma tean et minu 3d on primitiivne ja sitt aga see on mulle piisav mis ma teen!
teie aga seevastu peate ennast jube seffideks tegijateks.

seega kui keegi "minusugune" asjatundmatu teid kritiseerib siis arvatavasti on midagi silmajäänud mis häirib - antud juhul see sümeetria!
noh umbes sama lugu, et näiteks star warsis jäi rämedalt silma see piisoni taolise elukaga ratsutamise koht, sittasti tehtud, sellest sain mina ka aru mis siis et ma 3d pead ei mõista teha.

nii et tsillige natuke selle kriitika kohapealt...

Calm down man!

Vaevalt artur midagi tõsist sellega mõtles... Easy man, easy...

Artur
02-14-2003, 05:58 PM
lasse.. rahusta ennast oma aanusega;)

aaga su jutt on umb sama kui ma ytleks: et kui ma ei oska tolmuimejat designida.. ei tähenda see veel seda, et mul ei ole asjade väljanägemise suhtes maitset.

lasse.. aanus sul tahab pudingut syya.. saad aru? maksimarketi kassatydrukud ei ole päris noh!

Lasse
02-14-2003, 08:41 PM
tubli artur, said aru

ja falconile niipalju et sina nyyd kyll ei ole õige vend mulle seletama mis artur oma jutuga arvab või mõtleb....

FalconDesign
02-14-2003, 09:08 PM
Originally posted by Lasse
ja falconile niipalju et sina nyyd kyll ei ole õige vend mulle seletama mis artur oma jutuga arvab või mõtleb....

Täpselt, ma olen asjas täielik ignorant.

ajuss
02-19-2003, 09:43 AM
mmm,

kas see tower on mängu jaoks, ja kas see on see sama millele tegid hobbiteid?

symmeetria ei ole minu arust paha asi eriti kui on tegemist arhitektuuriga. Ja eriti arhitektuuriga maastikus. keerulisel maastikul on kindluse symmeetria möttettu ja isegi kahjulik. Tasasel maal vastupidi.
kuna falconi kindlus on tasasel "väljakul" siis on symmeetria ok.

Lasse
02-19-2003, 10:11 AM
see on vist jälle yks mängutööstuse reegel,
päris elus ma sellega nõus ei saaks olla!

ajuss
02-19-2003, 10:48 AM
kehtib minuarust ka päris elus,
symmeetrilisel kindlusel tasasel maastikul on see eelis et pole yhtegi eriliselt nörka kohta(ega ka eriliselt tugevat kohta).

nyyd kui ma seda ehitist strateegiliselt vaatepunktist vaatan siis on tornid mötetutes kohtades, esiplaanil olev kolmnurk täiesti kaitseta.

kui ma öieti näen, siis on myyril 4 väravat, mis ilgelt suured. kummaline, ja värava alt saab läbi ronida ;-)

FalconDesign
02-19-2003, 03:15 PM
Aga sõjasituatsioonis, palun väga, mine ja roni... Sealt ei saa lihtsalt läbi ronida, seal sedasorti tagurpidi T ridamisi terasid allosas kui lähemalt vaatad, nii et läbi peaks pugema väga ettevatlikult aga kuidas sa seda teed kui sind seal ootavad paarkümmend tapahimulist orci vastas ;)

Anyways, sümmeetria kohapealt olen täiesti nõus, see kehtib ka tänapäeval (vt pilvelõhkujad), tasakaalustades keskpunkti kõige keskele ning olles tugevdus. Ega ma eriliselt kaitseaspektist nii lähenenudki aga võibolla ehitan sinna mingid väiksemad kaitsetornid vms...

http://www.hot.ee/warehouse2001/msv2.jpg

ajuss
02-20-2003, 06:09 AM
Sellisel juhul valaksin midagi kuuma ja vedelat värava alt sisse :-0. rts-is muidugi nii teha ei saa.

torn on lahe,
kuigi meenutab rohkem scifi ehitist, kui orcide kohmakat sönnikuhytti.

ps

FalconDesign
02-20-2003, 12:22 PM
See pole orkide sõnnikuhütt... See on ühe Mor'i torn, seal ümber elavad orkid, sees mitte.

Artur
02-20-2003, 02:16 PM
global illuminate it! :) max5 teeb seda suht ästi ja lihtsalt. add skydome_light (vai mis ta nyyd oligi), advanced lighting - radiosity ning Enviromentis miskit.. logaritmic blabla.. ei maleta.. enivei.. I'm sure sa tiad. vastasel juhul max5 help on väga abiks

FalconDesign
02-20-2003, 02:23 PM
Yeah yeah tean tean ainus probla et ma teen seda siis kui valmis... Julmalt kaua võtab aega (ja nüüd hakkab ajuss sõimama Win98't ja minu vähest RAM'i)...

ajuss
02-21-2003, 07:51 AM
sorry, ei söima enam.
mul endal celeron 400 ja natuke rohkem rammi kui sul, aga nii ägedat torni pole teinud.

muuseas falcon kas oled kuulnud sellisest asjast http://www.maxrender.com/
mingi imelikud ameeriklased pakuvad tasuta renderdamist max 5-ele.

tsekitout männ