PDA

View Full Version : kurjalilled

HelgiHeitja
02-23-2003, 01:58 PM
Tere!

Natuke udust 3d-d ka vahelduse mõttes :)

HH

Anton
02-23-2003, 05:03 PM
on jah natuke udune:)

Anton
02-23-2003, 08:48 PM
kaugele sa peaga jõudnud oled?

ajuss
02-24-2003, 08:48 AM
lahedad lilled,
eriti kurjad kyll ei ole.
umbes sama kurjad kui "Kolmanda planeedi saladus"-es need mälypeegliga.
... seda pole ammu näinud.
kas keegi teab kuidas sele multika nimi vene keeles oli. Kindlasti saab divx'ina.

HelgiHeitja
02-24-2003, 02:01 PM
anton:

See udusus oligi mu taotlus. Tegelt ple mulle kunagi see "terav" 3d eriti meeldinud, kuid varem ma lihtsalt ei teadnud, kuidas sellest ilma filtreid kasutamata hoiduda.
Aga äkki kommenteeriksid seda pilti... et näiteks mis häirib jne?

Peadega on niiviisi et seda naist ma tekstuurima ei hakand, sest mudel oli ikkagi tsipa räpane. Tegin hoopis uue pea, millega ma tegelikult kohe üldse rahule ei jäänud ( http://www.hot.ee/helgiheitjad/side.jpg ).
Ma ei tea, peaks vist tõsisemalt karakterite stilisatsiooniga tegelema hakkama.. tuleks töötada välja mingi lihtne ja ilus stiil, milles pleks midagi üleliigset.

Aga praegu olen ma neist karakteritest suht väsinud, teen vahepeal midagi muud.. näiteks üritan neid lilli animeerida.

Lasse
02-24-2003, 03:07 PM
eino ma ei tea.....igast saasta ka siin kodukale panna

Lasse
02-24-2003, 03:07 PM
3d on mõttetu....mõttetu aja raiskamine..riisuge muru parem

Artur
02-24-2003, 03:21 PM
mine pane oma tolmuimejaid kokku, lasse

Anton
02-24-2003, 04:29 PM
marti:

selle pildi juures häirib mingi korduvus. Aga muidu paras sürr. Et nagu ei oskagi mingeid kommentaare teha. Kui teaksin mida sa taotled siis võibolla julgeks oma arvamusi pakkuda.

Lasse:

Selle asemel et orjata ühiskonna massilist pasakihti, täites nende kodu mõtetu materiaalse prügiga, võiksid midagi kasulikku teha.

HelgiHeitja
02-24-2003, 07:30 PM
Mul on plaanis teha ca 7 minine animatsioon ühele muusikale. Need lilled oleks sellega niipalju seotud, et üks sääsk lendaks nende vahel ringi (ühte liiki lilli tuleb veel).

Korduvus.. hmm... sellega tuleks iseenesest toime, näiteks tehes igale lillele erineva tekstuuri. Aga ma kardan et see läheks liiga aeglaseks.. pagan.. juba seda pilti renderdas ta mul ca 7 minutit.

Anton
02-25-2003, 10:41 AM
7 minsa, hmh.. päris pikk.