PDA

View Full Version : tablet pc

Artur
05-30-2003, 08:21 AM
seda ma veel kannatasin, et meil kontoris pooltel (20 inimest firmas) on isiklikud notebookid. iiigast kuju ja sugu - 17 tollised macid, pisemad sony vaiod, milioon pordiga dellid jne... aga täna ostis yks sepp midagi märkimisväärset - Tablet PC. Tegelt olen neist varem kuulnud ja näinud, lihcalt täna sain asjaga korralikult mängida - its a pitty ta on programmeeria sest kunstnikul oleks sellega palju l6busam mängida. Keera ekraan klavile ette ja ongi digi paber ees - Wacom tablet mille pinnaks kuvar. Ja hinnad pole k6rgemad tavalistest notebookidest. fukin hell.. see saab olema mu järgmine masin!

http://global.acer.com/products/tablet_pc/tmc100/images.asp

Artur
05-30-2003, 08:26 AM
... i wish that was our programmer

Anton
05-30-2003, 10:28 AM
kõõva. et kogu PC selline. ma teadsin et wacom teeb lihtsalt selliseid kuvareid kuhu saab otse peale kritseldada, aga et kogu PC, see on jah pees!
imelik jah et progeja sellise ostis. ma kohe mõtlesin, et teie concept artist or samsing.

Artur
05-30-2003, 01:18 PM
nu see lihtsalt tavaline läppar.. tegelt isegi pisem kui tavaline - umb sama suur nagu need sony vaiod. lihtaslt see screen keerleb ja wacomi pliiatsiga saab ringi surada. neid on igast erinevatelt firmadelt erinevaid mudeleid. suht popid asjad. microsoftil on isegi op sys selleks. windows tablet edition or something. ash ostab vist kah selle.

on olemas isegi remote screen pc.. v6i ma ei teagi mis nende nimed. see on WiFis lcd screen wacom pliiatiga. yhes6naga saab majas ringi käia selle kuvariga. desktop kusagil keldris

Anton
05-30-2003, 02:38 PM
hea star trek. täitsa perses