PDA

View Full Version : Lasse - Disainer

Anton
06-01-2003, 05:36 PM
tegin litsist pildi nagu lits soovis.

ma tean et pole eriti lasse nägu, aga ma veits cheatisin et tegin tiba vanema tüübi, et siis nagu tulevik ja värk ju nõu..
ja ma tegin peast. ei meeldi mulle fotosi kasutada. et see mis tuleb nagu memorist on funnym.
enivei.
biaatch.
natuke vaba käe stiil, aga see oligi minu eesmärk.
võibolla kunagi võtan ette ja käin üle, aga praegult tahaks juba järgmist pilti teha.

Lasse
06-01-2003, 07:28 PM
hu huu.....loodetavasti ma ei ole lõpuks just pärsi samasugune..aga selliseid prille tahaks küll omale...
lahe mees tundub olevat...

FalconDesign
06-01-2003, 08:56 PM
Sa oled vapustavalt omapärase kunstistiiliga inimene Anton, woahh...

Artur
06-02-2003, 01:21 AM
haha!! yeah! lasse paneb tolmuimejat kokku! wäga kuul!

Anton
06-02-2003, 02:08 PM
tänks.
ma nats mudin teda veel.
kõiki häirib toores välimus

Artur
06-02-2003, 02:37 PM
mis asi see on mida ta seal ehitab? BONG? munni pump?

Anton
06-02-2003, 02:59 PM
aaaaga see on vaataja imaginationi oma töö.. biaatch

Lasse
06-02-2003, 10:05 PM
see on kondipurustus konveieri korada pingutus kangi hüdrauliline liigend kang mis aitab hoobal lüüa kolbi silindlrisse.....

Anton
06-03-2003, 12:00 AM
disainer ise.

artur
sinu vastus

ajuss
06-03-2003, 06:28 AM
ilgelt hea töö,
maaliline ja puha,( poleks uskunud et ma digitaalse pildi puhul seda söna kasutaks)
mina seda enam ei siluks, "toorus" annab elavust juurde

Anton
06-03-2003, 11:46 AM
ma juba mudin. võtsin omale asja challegeiks.
tahan näha kas ma suudan asja esiteks üleüldse inimlikul moel ära viimistleda ja teiseks jätta mingigi värskus.
biaatch.

aga me just arutlesime siin töökaaslasega selle maalilisuse teemal. ja tulime selleni et tablet ju ei pretendeerigi sellele. tal hoopist teised eesmärgid. ta on lihtsalt teine meedium.
Tablet ei ole selleks et teha 5X5 meetrine "maal" või "plakat". teda kasutatakse enim mängu ja filmitööstuses concepti loomiseks. ning selleks on vaja kiirust ja kvaliteeti. mille poolest ta kindlasti etem traditsioonilisest maalist. Rezissööril pole vaja mingit visiooni näha kusagil suurel lõuendil galleriis õlivärvi haisu sees.

ajuss
06-03-2003, 12:47 PM
maaliline enivei, digitaalne vöi mitte
ma pole eluski nii maalilist asja maalinud ei öli, akryyl ega vesivärvidega isegi olen asja aastaid öppinud ja päris suuri pilte teinud.

Anton
06-03-2003, 07:26 PM
aa.. sain aru. siis ma ütlen et aitääh.
ma mõtlesin et sa ründad!:) ei tegelt mul just just ennem
sinu kommenti olid siin kaks Gunstniku(maaliat) ja nemad siis vuhasid siis ja vahutasid. ja me oma kolleegiga üritasime selgeks teha, et see on lihtsalt teine tööriist. ja nemad siis vastu, et see pole ikka see jne. mjah:)
ja ma olin vist veits oma targutamis hoos ja hakkasin ise nagu hani kaagutama..
enivei. ma olen üldse traditsioonilise maali austaja.
et mingi undo ja photoshop on ikka väääga easy life võrreldes lõuendiga.

Lasse
06-03-2003, 07:41 PM
te olete nii innustavad

ajuss
06-04-2003, 06:35 AM
minu meelest on kah digi lihtsalt teine tööriist. See ei asenda kunagi päris pintsleid ja värve.

igasugune "vanema tehnika meeste vastusieis" on tavaline. Kunagi arvati et foto sööb ära maalikunsti ja tv sööb kino jne. guntsnikud ehk pelgavad et keegi tungib nende tagalasse uute relvadega mida nad ise ei valda.

enivei olnemata tehnikast - tulemus on tähtis. see on olulisem kui kiirus.

ps. vöib-olla teised maalimehed peavad maalilisusega silmas hoopis midagi muud.

ajuss
06-04-2003, 01:00 PM
olin eile mingil ilgelt igaval koosolekul...
just enne seda olin kirjutanud siia threadi mingi kommentsi Antoni pildi kohta. Sou plagiaat
...tavaliselt ma kritseldan koosolekutel
pilved on photoshopsi

Anton
06-04-2003, 01:40 PM
hehehe.. väga hea. väga lahe asend tüübil. hea joon on.

Lasse
06-04-2003, 06:02 PM
sada aastat pole joonistanud midagi...ants rääkis midagi datlitest ja ma joonistasin oma arvamuse sellest marjast...

teie kord...

Anton
06-04-2003, 06:55 PM
hehe.. miks ta kätega peast kinni hoiab. mingi paanika mari vä?

Anton
06-05-2003, 08:11 PM
Sain valmis. Lasse! Palju õnne sünnipäevaks.

pean tunnistama.
kõige raskem osa.
nägu!

ma joonistasin seda 100 korda üle vist. ta oli vahepeal marslase nägu juba.

FalconDesign
06-05-2003, 08:43 PM
Beautiful! Kahtlemata üks originaalsemaid pilte mida ma ühegi eestlase poolt tehtuna näinud olen... Kõik tundub olevat paigas... Wow

Artur
06-06-2003, 01:28 AM
nyyd on vaja asi 3d's teha

Anton
06-06-2003, 10:26 AM
falcon: tänks. Aga see eestlaste värk oli küll nüüd nats liiga üle pingutatud. sa paned mind niimodi piinlikku olukorda

artur : ise oled 3d

Papp
06-06-2003, 10:28 AM
Eestlaste seas on kah andekaid. Näituseks minu pojad!!! Ha-HA.

FalconDesign
06-06-2003, 10:42 AM
"artur : ise oled 3d"

Nädalalause :)

ajuss
06-09-2003, 06:18 AM
mulle meeldis esimene pilt isegi rohkem
teine pilt on ainult "silutud" versioon esimesest. On see vajalik?
kui oleks jätnud näit. tausta nagu esimeses ja disainerist silutud versiooni...vöi vastupidi.
muidu on igati lahe. ..-ja nagu päris ölivärvidega tehtu.

Anton
06-09-2003, 11:16 AM
mulle endale meeldis kah esimene rohkem. ja üldiselt selline stiil läheb rohkem peale(rohkem ühe tõmbe stiil).
aga forumites iga mees(mehed kes tegelevad brushimisega päevast päeva) ütlesid et aja asi lõpuni. et liiga poolik.
nu siis ma võtsin omale challengei asi niimodi ära siluda, et jääks mingigi värskus. minu enda arust tuli enamvähem. igatahes tuli selline nagu ma teda silutuna ette kujutasin.
Aga siluda oli ääretult raske. eriti nägu. ootamatult raske minu jaoks. nagu ma ütlesin, tegin ma teda 100 korda ümber.