PDA

View Full Version : monitor 21" ja suurem

Lasse
11-24-2004, 03:18 PM
kui kellegil on selline vana a"ra plaanis vahetada siis mul oleks vaja...tanx

Anton
11-24-2004, 06:06 PM
osta kasutatud. meie paps ostab aegajalt. odavalt. mingit sitta kokku.

Artur
11-24-2004, 11:55 PM
osta 30" maci lcd

Papp
11-25-2004, 07:11 AM
Anton, mine persse! Ma olen väga rahul oma Sony-ga. Kasvôi maksis ainult 5 tonni.

Anton
11-25-2004, 08:41 AM
sa oled rahul sest sa oled totaalne profaan

Papp
11-25-2004, 10:01 AM
Kahju, et ei andnud peksa, kui kodus olid. Avansina. No kyl koju tuled, kindlasti saad nahatäis!!!

Lasse
11-25-2004, 11:12 AM
kle teema juurde tagasi...ma tahangi kasutatud....et kui kellelgi on plaanis uus osta omale ja vana jääb üle siis andke märku

Anton
11-25-2004, 11:37 AM
aga selleks on ju poed. paps. kust sa selle kasutatud junni ostsid

Papp
11-25-2004, 11:50 AM
Beestingust.
Ma võibolla vahetan oma monitori mõne aja pärast, aga mul on 19".

Artur
11-25-2004, 01:03 PM
osta maci lcd.. disainerid k6ik poosetavad macidega

Lasse
11-25-2004, 01:54 PM
kas see maci lcd pc-ga klapib siis?...pealegi mul pole omale vaja vaid mampsile. ja 19" võib ka vist talle sobida tegelt...oleneb palju maksab

Papp
11-25-2004, 02:12 PM
Vaata Beestingul:
http://www.beesting.ee/index.php?id=77&gid=44,58
See Compaq 19" on hea asi vist.
Ma niipea ei hakka vahetama, ei leia Eestis seda, mis tahan - NEC/Mitsubishi omi.

Papp
12-02-2004, 03:32 PM
No, Lasse, kas tegid valiku?

Lasse
12-03-2004, 12:04 AM
nope...ei veel...alles vaatan ringi...21" siiski piseim variant mis sobiks

maiz
12-06-2004, 02:47 AM
mis mamps teeb, et nii suurt vaja :/ ma ise sain ka ühest keldripoest compaqi 21 flati...igati rahul selle raha eest (3k)

Lasse
12-06-2004, 11:54 AM
mamps on sisearhitekt...21" on sellepärast vaja et kui kõik toolsid autoCadis lahti teha siis tööpinda jääb väheseks nagu....mul omal on 2 kuvarit laual ja mõtlen juba et kuidas saaks kolmada juurde..

Marko
12-07-2004, 10:04 PM
osta emale parem telekas

maiz
12-08-2004, 03:46 PM
kui ema sisearhitekt siis vist käbidki kännust kaugemale pole kukkund, et ühesõnaga mis sa ise teed:)? Kas sisekujundaja ja sisearhitekt on sama tegelane või mitte :/ ? Mind ennast millegi pärast on sisekujunduse lugu üsna huvitama hakanud viimasel ajal, ei tea miks.... Võiks proovida seda isegi õppima minna aga huvitav oleks teada kuidas see sisekujundajate olukord eestis on (kuuldavasti pidavat neid hullu palju olema küll)

maiz
12-08-2004, 04:04 PM
ja kas su mampsi (ja juhul kui sina ka taolise asjaga tegeled siis sinu) asju kusagilt näha ka võiks

Lasse
12-08-2004, 07:38 PM
ma lõpetan EKA-s tootedisaini magistratuuri, aga kuna selle erialal just vägapalju tööd ei ole siis tuleb ka sisearhitektuuriga tegeleda. Sisekujundusel ja sisearhitektuuril on vahe küll. Lihtsalt öeldes arhitekt peab suutma projeketeerida, mööblit treppe jne..diplom annab õiguse projekteerida kuni 2korruselist maja tegelikult isegi.
Kujundaja töö piirdub värvide ja materjalide valikuga.
See on siuke piltlik selgitus...eks kõnekeeles kasutatakse jah enamasti sisearhitektide kohta ka just sisekujundaja nimetust.

Soome kunsti ülikoolis näiteks on need kaks eriala täiesti eraldi.

Tehtud töid on kodukal üleval mõne..kuna hetkel just pooleli selle kujunduse muutmine, siis objektidest pilte on vähe. eks varsti teen asja lõpuni.

Lasse
12-08-2004, 07:39 PM
unustasin lehe aadressi www.cumerus.ee

maiz
12-08-2004, 08:23 PM
peaks ütlema, et väga lahedad on need sisekujundused....eriti vanalinna korter ning selle sissepääs või mis see oligi...too on ilgelt lahe...ning samuti magamistuba ja vannituba:) kelle osa see vanalinna korter on, ema või sinu?
Kahju oli veotsa, et teiste korterite piltide (peale vanalinna oma) kvaliteet väheke ära vajus :/ aga muidu väga muljetavalav, krt miks mul ema ei võinuks olla sisekujundaja :/ Aga tööd nagu jätkub sellel alal?
Tegelt oleks üks selline küss ka, et mis näiteks teie võtaksite ühe väliskohviku, tegelikult sellise välikohviku platvormi kujunduse eest. Saan aru, et väga raske niimodi läbi kolme sõna, ise nägematta, midagi öelda aga umbes. Vaja teha kujundus sellisele katusega välikohvikule (ilma müügipunktita) vanalinna ning hiljem siis 3d visualisatsioonid otsa (tegelt 3d visse nad tahavadki:) ) Et vb oskad natuke aidata

Lasse
12-08-2004, 08:34 PM
selle vanalinna korteri (ema objekt) pildistas üles proffi fotograaf...muud oleme ise klõpsin mingi suvade kaameratega...sellest ka siuke vahe...
selle kohviku asjakohta ei okska küll nii midagi öelda..kui suur kus kohas jne jne? igale projektile eeldame tellija poolset seletuskirja...mingit romaani pole vaja mudugi....
3d asja teeme vahest siis kui mingi detail või nurk jääb kliendile joonistel arusaamatuks...muuks otsatrbeks need eriti kasulikud pole...ehitajal ikka tööprojekti vaja.

Papp
12-08-2004, 08:40 PM
Ho, Lasse, panid flash'i mängima! Ilus asi. Aga väike kriitika - avalhel klikid flashidle ei funka. Enne tuleb valida keel. Seljuhul need flashide klikid petavad, ja môni tôbras edasi ei liigu. Lingi need pildid avalehel kasvôi eestikeelse lehega.

Lasse
12-08-2004, 08:47 PM
see pole flash vaid liht-labane animeeritud gif. lingiks peaks selle tegema jah..küsisin siin erinevatelt inimetselt arvamusi, et kas on loogilisem lipule klikkida või pildi ...vastuseid 50%-50% järelikult tuleb mõlemad teha...aga leht jah nagu ennem mainisin, veel pooleli, vahepeal kuidagi ununenud see ülesanne...äkki võtan nädlavahetusel ette uuesti...Flashi plaati ma tegelikult ei saanudki lõpuks .... Antsuke unustas vist koju

Papp
12-08-2004, 09:05 PM
Ants vist läkks nagu ikka naistesse ja jätiis kellegi ltsi voodisse selle plaadi.
Sinu koduka kohta niipalju, et need pildid - flash vôj gif - ykskama kôik, kui ilmuvad ette, tahad kohe klikkida, midagi ei toimu. Lipud liiga pisikesed, et nendele tähelepanu pöörata. Aga yltse väga vahva.

maiz
12-13-2004, 03:19 PM
neil vaja 3d, et äratada huvi sponsorites ja linnavalitsuses. Läheb see Hellale Hundile vanalinnas, sinnaa platsi peale mis seal ees asub. Oleks veel selline küsimus, et äkki sa tead kohti kust ma saaksin välikohvikute mööblit (toole, laudu) vaadata, otsida (veebi mingit).

maiz
12-29-2004, 06:50 AM
tegin ühe sketsi kah, et ehk annab veits parema ettekujutuse mida ja kui palju oleks vaja teha...mida seesugust nad ühesõnaga soovivad....samas oleks ehk väike asjatundja sõna selle koha pealt teretulnud, et kas linnaisad (või kes iganes neid asju otsustavad) teoreetiliselt midagi taolist üldse laseksid ehitada vanalinna :/

http://c3dmotion.com/Maiz/HellHunt/hellhunt2.JPG