Results 1 to 46 of 46

Thread: Absurdi tipp

1. #1 Absurdi tipp 
    Super Moderator Papp's Avatar
    Asotsiaalidele ei tohi pakkuda sealihast puljongid - äkki nende seas on mosleme:
    http://news.bbc.co.uk/2/hi/europe/4644766.stm
    Reply With Quote  

Administrator Artur's Avatar
    Blog Entries
    19
    imestan et selline asi euroopas
    Reply With Quote  

Ah, naad siin on täitsa hulluks läinud. Need moslemid märatsevad, lōhuvad, vägistavad. Ja tuleb veel hoolitseda sellest, et mitte riivata nende tundeid. Miski on mäda.
    Reply With Quote  

Krt seda liha sinna supi sisse siis üldse panna, taimetoitlased võivad ka hakata kära tõstma, et neid ahistatakse...
    Reply With Quote  

Registered User
    miks absurd? Kui eestlasele pakutaks kutsikalihast või kassipoegadest keedetud suppi, mis näiteks indias tavaline, tekiks kaa vast kisa.

aga hypriidil on point küll, tehku suppi siis juurviljakuubikutest, kui ei taha kellegi süda pahaks ajada....
    Reply With Quote  

ma arvan, et eestlasel polegi õigus kuski indias viriseda selle üle mida talle tasuta pakutakse..
    olukord on ju see, et enamuses need moslemid on kylalised, ja nyyd nad n6uavad et kogu riik söóks nende tavade jįrgi.
    ma ei tea kuidas seda võiks nimetada, aga see on ju sama mis ennist kristlased araabia maal tegid - vallutasid ja surusid oma usku peale.
    Reply With Quote  

Ristisõdadel rüütlid polnud kerjused! Ja ei põletanud moslemite autosid.
    Reply With Quote  

Registered User Marko's Avatar
    kui ma oleks asotsiaal, siis lepiksin ka kassi- või koeralihast supiga, kui seda tasuta jagatakse. Liha on liha. Asotsiaalid eeldatavasti ei ole taimetoitlased or somehting - see rohkem jõukamate pirtsakus - ja kui ongi, siis neil piisavalt aega, et lihatükid välja kookida.

...aga ristisõdade ajal ajasid rüütlid oma autod moslemite naiste garaaži... võib-olla sellepärast pikk viha..
    Last edited by Marko; 01-28-2006 at 08:52 PM.
    Reply With Quote  

Blog Entries
    19
    v6i lihtsalt kasutatakse igal v6imalusel systeemi n6rkusi @ra. Siin n@iteks nii kui m6ni abo tuleb sulle kallale ja sa peksad ta l@bi siis l@hed ise vangi, et siuke rassist oled... abod on niigi vaesed ja 6nnetud l@bi aegade
    Reply With Quote  

Registered User
    Anton,

...moslemeid on külalised?

Minu teada need moslemid seal prantsusmaal elavad küll juba põlvkondade kaupa. Alates sellest ajast kui Praantsusmaa omale Aafikas kolooniad vallutas ning seetõttu omale ka moslemitest elanikkonna hankis.

Seda ma küll uudisest välja ei lugendud, et keegi seal nõudnuks, et terve riik nende kommete kohaselt sööks. Ma sain aru et kui neile tasuta sealihasuppi pakutakse, et nad peavad seda mõnitamiseks. Sest nad ei või ju vastavalt oma religioonile sealiha süüa...
    Reply With Quote  

Registered User
    Artur,

jaaa...Austraalias oli ju kuni veel eelmise sajandi alguseni valgel mehel täiesti legaalne minna õue aborigeene jahtima nagu loomi metsa. St. aborigeeni võis möödaminnes maha lasta ning seda ei peetud mõrvaks...
    Seetõttu ilmselt pole imestada kui nad vahetevahel nüüd valgetele seal kallale kipuvad...
    Reply With Quote  

Blog Entries
    19
    sa arvad, et kunagi annavad koloniseerijatele andeks ja hakavad korralikeks? v6i neil on unlimited kredit?

Minu point oli pigem see, et seaduste ja moraalide arvule on v6rdv@@rslet v6imalusi ka neid @ra kasutada.

Muslimid on sensitiivne teema t@navu ja selliseid uudiseid on raske hinnata sest piisab vaid yhest inimesest, kes selle sensitiivsuse v6ib @ra kasutada ja asja suureks puhuda

..nagu sinu moraali, et 100 aastat tagasi ahistati aborigeene - Kui see oleks piisavalt hot topic siin, siis v6imalik, et leidux m6ni (v6i rohkem), kes asja sensitiivsust enda kaitseks @ra kasutaks
    Reply With Quote  

Pariisi äärelinnade õpetajad streigivad, sest neid peksavad (otseses mõttes) immigrantidest koolilapsed.
    Reply With Quote  

Registered User
    Artur,

ma ei tea miks nad peaks koloniseeijatele andeks andma? See oleks ju andeks andmine röövlile, kes su koju sisse tunginud on. Ma saaks aru kui kogu kahju kompenseeritaks, siis iseasi...

Antud uudist ei olnud küll raske hinnata mul. vastavalt uudisele BBC-s lingil oli tegemist pisikese paremäärmusliku organisatsiooni Bloc Identitaire supiköögi "Identity Soup"-iga. Ning selle identiteedisupi vastu tõstsid kisa mitte moslemid vaid Prantsuse organisatsioon -Movement Against Racism and for Friendship Between Peoples.
    Reply With Quote  

Blog Entries
    19
    ideaalses maailmas peaksid k6ik vallutused tagastatud olema.. v6i ainult 100 aastat vanu..v6i 500? 2000?

Kodutule v6iks terve menyy teha et arvestada taimetoitlastega, hindudega (kes ei s88 vastupidisel veiseliha) ja muslemitega.

Mul ei ole midagi muslemite ega abode vastu aga inimesed v6iksid v@hem vinguda ajaloo ja religioonide yle kyll. Maailm globaliseerub ja ei saa enam endale eritingimusi n6uda.

Aborigeenid v6iksid Maoridelt (Uus Meremaa p6liselanikud) 6ppida kes v@ga h@sti sulasid kaasaegsesse yhiskonda ja usklikud kes endale seadusi aretavad, teisi nende seadustega ei ahistaks.
    Reply With Quote  

jah,jätkates vestlust, tegelt ma ei tea kas nad on külalised.
    aga arutlus on usukommetest ja prantsusmaa on ennekõike kristlik maa.
    ja okei. tegelt lepin kõigi sinu tolerantsete kommentaaridega.kui siin hakkaks vastu vaidlema, oleks see liialt konservatiivne ja õelamaiguline hoiak.
    aga teema on siiski huvitav. ja sellele mõeldes, tahaks vņi mitte, kisub muigama. allahi nimel, tņepoolest peab austama kņiki religioone ja inimesi ja kõik muu see humaansus.aga ometi tundub see kodutute kapriis natuke koomiline. väga peenelt ja mõnusalt irooniline kusjuures. ja vņibolla just sellepärast, et puuduvad kindlad piirid ja raske on haarata kust algab huumor ja kust õnnetus.

teemast natuke kõrvale siis lisaks, et kogu see kaasaegne trendikas tolerantsus ja sellega kaasnevad protestid, kaasaarvatud kõiksugu vähemuste ja naisņiguslaste nurin, jube kenasti iseloomustab seda kõike see artikkel. ma ei tea kuidas teistel, aga minu peas on tekkimas kogu sellest kaasaegsest "tolerantsusest" üks läila siirup.nimelt, mulle näib, et tolerantsus on kõigest trend, mood ja buum, mida nii ohtralt leierdatakse just telemeedias. inimesed räįgivad sellest ise sņna sisu vņibolla isegi et mõistmata.sest et selge on see, et selle suursuguse idee järgi elavad vaid üksikud. ja ma ei tea kas igavusest ja tegevusetusest vņi mņnel muul põhjusel õiendatakse isegi tasuta supi üle. allah vņiks vaestele patud andestada. sest pole väge ega vņimu ühelgi muul peale allahi, kõrge ja kõikvņimsa.
    Reply With Quote  

oi. ja mu kriitika ei olnud siin suunatud otseselt kellegile foorumlaste seas. vaid ikka enamusele ja osalt kaasaarvatud iseendale. hiiiihi
    Reply With Quote  

Blog Entries
    19
    magker, LA? mis Atlantast sai?
    ja anton.. sa oled n6me rassist!
    Reply With Quote  

Registered User
    mu arust me räägime siin teineteisest mööda.

Asi ei ole ju selles, et moslemid oleksid virisendu sealihasupi kallal. Seda polnud ka kuskil artiklis mainitud.
    Moslemile sealihasupi pakkumine oleks ju iseenesestmõistetavalt lihtsalt nendega otsene tülinorimine ehk provotseering konfliktiks. Sest see on ju üldiselt teada, et moslemid sealiha ei söö.
    Setõttu lihtsalt supi jagamine keelati näiteks Strasbourgis selleks, et mitte tekitada rahutusi. Supi keelamist taotlesid prantsuse võimudelt ka sealsed kohalikud antirassistlikud organisatsioonid. St, kisa tegid prantslased, mitte moslemid!
    Seda enam oli Strasbourgi võimudel ilmselt põhjust seda suppi bännida, et need paremäärmuslased tunnistasid ju artiklis otse, et on supi teinud vaid "to...European homeless people".

Seega küsimus oli muarust lihtsalt selles, et nagu ei nähtud mõtet 5 miljonit Prantsusmaal elavat moslemit provotseerima hakata, kuigi need paremäärmuslastest supijagajad seda ilmselt üritasid.
    Reply With Quote  

Registered User
    Artur,

Atlantas sai nii, et ühel hetkel omanik otsustas kogu kamba laupäeviti tööle ajada aga unustas ületunnitasu maksmast. Ja nagu välja tuli, Georgia seadused seda ka ei nõudvat tööandjalt.
    Selle peale ma siis võtsin omad kotid ning demo ja sõitsin Augustis Siggraphi LA-s. Kõige parem pakkumine tuli Sonylt ja nii ma Augustis eelmisel aastal siis LA-sse tööle sattusingi.
    Siiani kahe filmi peal. Esimene oli The Lion, the Witch, and the Wardrobe. Praegu Spilbergi ja Zemeckise Monster House-i peal...
    Reply With Quote  

Blog Entries
    19
    kuul! krt monster house tuleb varem välja kui meie pingviinid:)

kuda sony mudu on? meil siin m6ned läxid kah sonysse neid.. surfavaid pingviine tegema. Olen kuulnud väga erinevaid arvamusi Sonyst aga enamus siiski väga positiivsed
    Reply With Quote  

Spilberg? Vist olen kuulnud (nali). Eesti poisid - kõvad kärbsed! Super!
    Reply With Quote  

oo väga uhke. eestlane ja sonys. noh. palju ņnne. vįga hea tase
    Reply With Quote  

Registered User
    kuda sony mudu on?

eks see võib olla vast täiesti erinev ning oleneb projektist, kuidas mingi film kellelegi istub mille peal oled jne. mis ja kes on produtsent ning kes on anim või CGI suervisorid. Mul on siiani vedanud. David Shaub võttis tööle Narnia peale ja hetkel on Troy Saliba. Mõlemad väga profid niiet lust on tööd teha. Ja üldiselt ei ole kuulnud, et keegi väga õnnetu seal oleks...
    Üks vend oli meil küll, kes ei olnud rahul ning jalutas minema. Aga mõnedel on selle asjaga juba kord nii, et alati on parem kuskil mujal.

Ah jaa, see mu sõber Munn mattmunn.com, kes ka Atlantas töötas, kunagi oli temast siin juttu. Sai ka Sonysse samal ajal, eelmise aasta Augustis.
    Ta on praegu selle pingviinisurfi filmi peal...
    Reply With Quote  

Blog Entries
    19
    pingviinid on IN:) kas pingviini projekt erinevas stuudios/hoones/linnas?

papp, kärbsed oleme jah! kontorikärbsed ollivuudi sital
    Reply With Quote  

Registered User
    ei kõik projektid on ühes koos ja segamini kahes majas.
    Plaanivad uut stuudio hoonet ehitama hakata küll, et kogu kamp ühte majja ära mahuks.

Ah jaa, üks eesti tüdruk töötab Spilbergi juures Universalis, minu arust oli kas assistent editor või sai juba editoriks. st filmimontaazh. kõigi viimaste Spiilbergi filmide peal, War of the Worlds ja Munich jne.
    Nimi ei tule praegu meelde.

Ja enne mind oli üks "väliseestis sündinud" küll, ma ei tea kas usas või kanadas, eesti piiga töötanud Sonys. Praegu pidi Disneys olema. Ei ole kohtunud veel kummagagi. Vabariigi aastapäeval ehk tulevad kõik kokku, siis ehk näeb ja kuuleb täpsemalt kes ja kus...
    Reply With Quote  

Kulge, poisid, on juba aeg Eestis stuudio teha! Üle maailma koguneb juba piisavalt palju kinorahvast. Mjah, saan aru, et jama, aga kahju. Lapsed tuleks koju...
    Reply With Quote  

lugesin kogu threadi läbi ja ...
    kuradi hästi lämmatasite tolerantsuse jutu ära oma hollywoodijutuga

tuli meelde et austraalia aborigeenid said "inimese" staatuse alles 60-ndate löpus. eestlased said 100 aastat varem. st meie ja abode vahe on ainult 100 aastat.

väike musulmanide keiss soomes: siin oli linnas betoonist notsusid, mida kasutati jalakäiate tee kaitseks jne. siis mingi 2001 muslimid protestisid et see räpane loom on neid solvav ja vaikselt pörsad kadusid... Nyyd on vist betoonist kilpkonnad nende asemel.
    mhm
    Reply With Quote  

Muide, venemaa siseorjad, kolhoosnikud, said inimese staatuse ainult 1960-tal, said passid ja luba liikuda.
    Ma arvan, et selle tolerantsusega on ikka jõutud absurdini.
    Aga poisid puhusid ju huvitavad juttu hollywoodi elust...
    Reply With Quote  

hollika elu on huvitav
    Magker, ma mötlesin et Monster House-is kupatus motion capturiga nagu PolarExpress.
    mhm
    Reply With Quote  

Registered User
    Ajuss,

PolarExpressis ei olnud kogu kupatus tehtud MoCapiga. Näiteks rongijuhid olid täķesti keyfreimitud, ja küllalt kartuunilt sealjuures.
    Ka Facial Animation oli keyframeitud. Ainus probleem et Zemeckis olla Polar Expressi ajal tahtnud, et animaatorid jälgiksid täpselt Hanksi...noja see, niisugune lähenemine asjale paraku animatsiooni puhul ei tööta. Seetõttu Polar Expressis zombid ringi liikusidki.
    Kuigi räägitakse et IMAX versioon Polar Expressist olnud päris äge...

Ega ma vist palju MosterHousist rääkida ei tohi veel, seda aga julgen küll kinnitada, et animatsioon saab palju palju parem välja nägema kui Polar Ekspressis.
    :-)
    Reply With Quote  

keegi munchenit juba näinud kah?
    Reply With Quote  

Registered User
    Leidsin üles selle eesti nime kes ka Munichi peal oli.
    http://www.imdb.com/name/nm1258713
    Silja Tõnisson, apprentice editor
    Reply With Quote  

Blog Entries
    19
    Monster Housi trailer täitsa olemas ju..
    http://www.apple.com/trailers/sony_p...monster_house/

Happy Feet ise kah mo-capitud:) vaesed animaatorid cleanivad mocapi

apprentice editor? kas see tähendab et konkreetselt edib v6i on lihtsalt editori "sekretär"? Kuul igatahes.

Papp, stuudio ylalpidamine pole just tulus äri.. visual effects ja reklaamid pole product vaid service ja kahjuks yksk6ik kui geniaalne sa ka poleks, yle88 rikkaks saada pole v6imalik.
    Reply With Quote  

hmm huvitav. imelik lausa. eestlane ja editori alal. eriti tubli. eestis ju sellist eriala eriti kõrgel tasemel ei ņpi.
    Reply With Quote  

Blond kah pealekauba!
    Reply With Quote  

Blog Entries
    19
    ega sa kah ei 6ppinud seda, anton.
    pealegi apprentice editor on midagi coordinatori moodi.. vist
    Reply With Quote  

apprentice tįhendab midagi muud.
    aga äkki ongi mņni eesti andekus. noh. andekas eesti naisemoodi.(nali)

no ja maalimine minu tasemel on lihtne. noh. haridust polegi vaja.
    aga editida filme usun on teine asi. ilma vastava hariduseta on raske. samas ei tea ka. no kust ma tean. ok. allahi nimel jooksen koju.
    Reply With Quote  

Registered User
    apprentice tähendab õpipoiss...
    Reply With Quote  

Registered User
    No nii, tagasi teema juurde, see sealishasupp tuleb välja oli kerge nali sellega võrreldes, mis nüüd toimumas on.

http://news.bbc.co.uk/2/hi/europe/4670370.stm

asi on poliitkorrektsusest ning tolerantsustasandilt kiirelt muutunud totalitaarsete ning demokraatlike süsteemide vaheliseks konfliktiks.
    Reply With Quote  

Blog Entries
    19
    supi k6rval on see juba rohkem vaenu6hutamise moodi kyll aga ma usun, et jeesusest on samahästi tehtud nalja nii lääne kui ka araabia ajalehtedes.

rahvas ikka peast segi kyll. Muhhameedi pole ollagi ja nad ärplevad. Ja isegi kui ta oleks siin oma arvamust avaldamas siis vaevalt teda kotix mingi ajalehe karikatuurid
    Reply With Quote  

Blog Entries
    19
    Assistant Film Editor

AKA: Assistant Picture Editor, Assistant Sound Editor, Assistant Editor, First Assistant Editor, Second Assistant Editor, Apprentice Editor
    Editing room crewmember responsible for providing any and all required logistical assistance to the editor(s). Duties vary, depending on whether the assistant is working with a picture or sound editor and whether the show is being edited on film or on a non-linear editing system. On a film-edited show, assistant picture editors will, during production: liase with the film lab and sound transfer facility regarding the processing of dailies; leader, sync and edgecode the dailies rolls; coordinate and take notes during dailies screenings; organize and maintain camera reports, sound reports, script notes, and lined script pages from the set, as well as lab reports and sound transfer reports; log all dailies footage; and reorganize footage for editing, if necessary. Ongoing, and during post-production, they will: reconstitute trims; locate and pull trims requested by the editor; check sync, clean, measure, re-splice, and add change-over marks to cut reels; coordinate screenings of cut work; take notes during screenings. Once the sound department begins work, the assistants produce change sheets detailing each day's changes to the workprint and production track and send them, along with any necessary duplicate trims, to the sound department. Assistants may be permitted by the editor to do some creative work, such as commenting on the editor's work; cutting temporary ("temp") sound effects and music into the track; and sometimes even editing scenes. After picture lock, the assistant: oversees the creation of optical effects such as fades, dissolves, etc. and cuts them into the workprint; continues to work with the sound department as necessary; and in some cases oversees the final stages of post-production, all the way through sound mix, negative conforming, and the production of final prints. The assistant editor chain of command consists of the First Assistant Editor(s), who bears the most responsibility for the smooth performance of the assistant team; the Second Assistant Editor(s); and the Apprentice Editor(s).

http://www.imdb.com/Glossary/A
    Reply With Quote  

Registered User
    Assistants may be permitted by the editor to do some creative work, such as commenting on the editor's work...

:-D

ai see oli küll naljakas.
    Reply With Quote  

:)
    Reply With Quote  

Blog Entries
    19
    nu loodame, et talle lubati kommenteerida
    Reply With Quote  

Blog Entries
    19
    jälle yks tyyp AnimalLogicust kolib Sony'sse.. krt nad sinna k6ik ronivad? :)
    Reply With Quote  

Bookmarks
Bookmarks