Results 1 to 8 of 8

Thread: Austraaliasse

1. #1 Austraaliasse 
    Siin inimesi sealtkandist küll ..

Võibolla keegi oskab öelda ligikaudset summat mis võiks kuluda kahele inimesele ntx kahenädalaseks reisiks..
    Mis tasuks vaatamist ja kuhu tasuks kindlasti minna, mida teha..
    Reply With Quote  

lennukipilet umbes 25K eek-i nägu. Raha kulub sõltuvalt sellest mis seal teha otsustad. 2 nädalat 2 inimest ma arvan mingi 3000 AUD-iga saad hakkama kui hotellis ei ela. Iseasi kas sinna 2 nädalaks on üldse mõtet minna. Sest esimese nädala maadled jet lagiga ja teiseks on seal niipalju vaadata. Ma olen kokku seal umbes 10 nädalat veetnud ja ikka pole suurt midagi näinud... osaliselt oma lollusest ja laiskusest muidugi. Frasier Island oli super koht ja Byron Bay jättis kustumatu mulje. Siiski kõik oleneb mis sulle huvi pakub. Artur Anton osakavad kindlasti paremaid soovitusi anda, aga samas vahet pole mis sa seal teed...super kift on igaljuhul. Ei saagi aru miks ma siin lörtis ja pasa sees hetkel vedelen.... peaks ka päikesekätte minema..
    There´s no place else to go!
    Reply With Quote  

Super Moderator Papp's Avatar
    Bravo, Lasse!!!
    Reply With Quote  

: ) Tänud põhjaliku vastuse eest. Hakkasin mõtlema et 2 nädalat nii kauge otsa peale on tõesti veidi vähe aega. Kuu ikka peaks olema.
    Reply With Quote  

Pigem tasub p6hja pool liikuda. Nagu ytles juba Lasse, Frasier Island ja Byron Bay. Suurlinnad on siin igavad. Pole nagu euroopas, et l2hed muuseumisse v6i vahid mingit torni. Sellep2rast soovitan planeerimisel nendele eriti mitte keskenduda. Minu jaoks oli k6ige huvitavam Cairnsi kant. Aga mulle meeldivad vihmametsad ja metsikud paigad. Sageli inimesed l2hevad pigem randa mugavale toolile peesitama, kus ei ole karta, et krokotill tuleb n2mm-n2mmima. Aga tegelikult, seal Cairnsiski saab v2ga toredale saarele purjetada ja k6ike sellist rahulikku on seal ka olemas. Et igatahes jah. Koralli riifide kandis tasub olla. See on v2ga pikk ranniku jupp, mis saab alguse Frasier Islandist ja l2heb yles tippu v2lja.

Eks see elamine on siin p2ris kallis. Hotellid on kuni 100 dollarit 88. Aga n2iteks m6ni suva urtsik, bacbpackersite 88bimiskoht l2heb maksma vist 25-50 dollarit. Artur peaks mind back-upima. Ma t2pselt ei m2leta.

Toit. Mmm. Kui otsid ja valid, siis v6id l2bi ajada umb. $10 l6una. Purgi Coca-cola maksab 2 dollarit - v6ib-olla see ytleb k6ige paremini, mis tasemel hinnad siin on. See on vist odavam, kui n2iteks Prantsusmaal v6i Inglismaal.
    Reply With Quote  

Pigem otsikski aktiivset puhkust saaks ka korra vihmametsas käia ja koralle näha : ) Shoppamiseks tundub jah et ei ole just kõige odavam koht..

Mis lennukompaniiga sinna odavam või siis kõige optimaalsem minna oleks..

Tänud
    Last edited by Hypriit; 11-16-2007 at 05:08 PM.
    Reply With Quote  

Administrator Artur's Avatar
    Blog Entries
    19
    n6ustun k6igiga:) oleneb mudugi eelarvest ja ajast aga v6imalusel soovitan uus-meremaad kylastada.. see on siin $500 kaugusel (edasitagasi pilet).. v6i Vanuatu mis on kah vaga lahedal. Kuigi nagu lasse mainis.. austraalia piisavalt suur et igasugu erinevaid kohti n@ha... Byron Bay, Noosa ja Cairns
    Reply With Quote  

õaä, kui palju usa dolts on langenud...pmst pole vahet kas usd või aud. rets.
    mkm
    Reply With Quote  

Bookmarks
Bookmarks