Results 1 to 30 of 30

Thread: terminator 4 artwork

1. #1 terminator 4 artwork 

Peris paljulubav tundub see osa .. Kuigi tänapäeval on vist raske midagi nii revulutsioonilist välja mõelda kui varasemates osades
    Reply With Quote  

Administrator Artur's Avatar
    Blog Entries
    19
    v6i lihtsalt oleme vanemad ja iga uus film on k6igest erinevat värvi karusell
    Reply With Quote  

ma arvan, et asi on pigem selles, et Cameroni on raske ületada. seekord on jälle mingi tundmatu mees puldis. oh jah.
    Reply With Quote  

Mulle see trieler näiteks absull ei meeldinud...näiteks tobe ebakõla seal - selle põhi terminaatori (arnolid) tegid nagu primitiivsemaks. Samas on mingid siklid ja autod ja asjad palju advancimad. III osa oli juba piisavalt MITTE terminaatori maitsega. Treiler ei luba ka, et üllataks positiivselt nagu BATMANi viimane film näiteks.
    Vat mul siuke negatiivne "arvustus" jällegi.
    There´s no place else to go!
    Reply With Quote  

Super Moderator Papp's Avatar
    Vanadus poisid, vanadus... Muidugi teisestkyljest, kuipalju v6ib ekspluateerida yht ysna prosta asja. Rui see korduks n@iteks 20 aastase perioodiga, nagu King Kong, siis oleks parem.
    Reply With Quote  

papsil on vist õigus. 12 aastasele on see uus ja ennenägematu lugu.

täna sattusin nägema uut bondi. ja pean tõdema, et pole enam see. ja vanadusega seoses ütleks, et montaazh on nii kiire, et ma ei saanud mitte millestki enam aru. pilt ei olnud lihtsalt kiire, vaid ta lihtsalt vilkus. nii vaadatakse tänapäeval filme.
    Reply With Quote  

Blog Entries
    19
    v6ibolla sinu taju on aeglustamas:) pole JB veel nannu aga raagitakse, et parim. Samas Roger Moore arvab, et uus Bond on liiga vägivaldne. tuleb vist ajaga kaasas käija.
    Reply With Quote  

vägivaldne ta minu meelest ei ole. võib-olla ta ei ole piisavalt vägivaldne. nad lähevad ühelt poolt täiesti äärmusesse - a la bond kukub lennukist alla ja kõik on ok(samas oli filmi vaatamas sõber, kes hommikul sokke jalga tõmmates väänas kaele nii välja, et ta ei saanud pead liigutada). kuid teiselt poolt proovivad luua mingit realistlikku maailma - mi6 ilma imerelvadeta ja üsna realistlikud maffia oranisatsioonid, kes tahavad natuke kasumit teenida - selle asemel, et 3 meetrised mehed metallhammastega, ja kuldrelvade ja kassidega onud tahavad tervet planeeti hävitada. Ühesõnaga on toimunud mingi nihe või vahetus. bond on väga piirini rets ning pahad on küllalt lahja plaaniga poliitiku tüüpi mehed. bond ei ütle isegi enam - bond, james bond. ta ei joo martinit, ei tee nalja, ega ole õieti dzentelmän. ta on masenduses ja hall, peaaegu nagu robot. aga see ei olegi oluline. küll õige bond kunagi tagasi tuleb. mis minule kõige rohkem pettumust valmistab, on et essentially bond on üleni born identity. neil kahel filmil on ainult erinevad näitlejad. ülejäänud - stiil, tempo, plot, maailm jne - on copy.

selle kiiruse kohta. see pole eriline saladus, et aastatega montaaz aina kiireneb. ja see ei kehti ainult filmide puhul, isegi muuseumis liiguvad inimesed kiiremini.
    kusjuures tagaajamisstseenid on ülisegased. võib-olla see polegi halb. lihtsalt teistsugune stiil. aga vanas bondis sa ikka jälgisid trajektoore ja kõik toimus kuidagi väga sujuvalt ning põhjustagajärg oli reljeefne. selles viimases vilgutatakse ainult võtmemomente, ülejäänud aja on pilt udune värin.

kogu supp kokku - keskmine äktsion.
    mis veel viimasel ajal suurte filmidele omane on minu meelest lubav algus ja perses lõpp. kusagil filmi keskel tuleb sisse moraal ning siis juba uni ja pettumus. saan veel aru, et batmanis üritatakse lapsi õpetada. aga bond moraaliga on putsis üritus.
    moraal peab tulema pärast the end-i, mitte filmi ajal. kuidas sellest aru ei saada. kõik head filmid on lihtsalt lood.
    ok nunnu.
    ma luban, et uus terminaator tuleb täielik pask.
    Reply With Quote  

Ma loodan, et uus termikas tuleb parem kui varasemad.
    Siiamaani on sisuks olnud ainult "search and destroy" ja 2run away".
    Nyyd oleks nagu potensiaali kirjutada selline stsenaarium kus oleks ka midagi muud - yllatavat.
    Kuigi zanr on juba täiesti tyhjaks pigistatud: Matrixid, Fallout mängud ja palju muud.
    mhm
    Reply With Quote  

hmm...milleks need tsikklid veel head on. väga praktilised highend õhujõud arsenalis ju olemas. :/
    mkm
    Reply With Quote  

Blog Entries
    19
    ma m6tlesin sama. kusjuures nende disain polnud just offroad friendly ja vaevalt post-apocalyptic maailmas malju maanteid alles on.

v6ibolla stsenaristid arvasid, et peab traditsiooniliselt tsikkleid kasutama sest need vist igas osas

kolmas v6imalus.. lollid robotid
    Reply With Quote  

või lihtsalt meeldib ka robotitele tsigledega ringi kimada...

konse mõttes siiski veits lapsik ja teeb skeptiliseks. see pagana monstum seal lõpus samuti.
    mkm
    Reply With Quote  

minu meelest nende siklite näol avaldub selgelt trendi ja conceptartistide lollide ideede diktatuur, mis on kestnud juba mitu aastat. kõik äge, vaatamata irrelevantsusele, peab filmi ära mahtuma.
    keskkonnad nagu cgtalk ja conceptart.org on võrdselt kasulikud ja kahjulikud.
    Reply With Quote  

paraku jah :)
    mkm
    Reply With Quote  

James Cameron wanted Chuck Norris to play the Terminator. However, upon reflection, he realized that would have turned his movie into a documentary, so he went with Arnold Schwarzenegger.
    Reply With Quote  

:)
    Reply With Quote  

Arnoldit vist uues filmis polegi.
    mhm
    Reply With Quote  

kuhugi eemale taustale võiks ju 3d-s teha. poleks vist liiga keeruline.

palju 3d-d ja lasereid ka siin

http://www.apple.com/trailers/paramount/startrek/

põnevust ja ootust oskab hollywood toota küll. tänu treileritele nad elus püsivadki.
    Last edited by Anton; 11-20-2008 at 03:25 PM.
    Reply With Quote  

Uus Terminaatori trailer on parem.
    http://www.apple.com/trailers/wb/ter...rsalvation/hd/
    mhm
    Reply With Quote  

see on nagu natuke viisakam küll.
    Reply With Quote  

Blog Entries
    19
    iiinteresting. Christian Bale teeks isegi 'Beverly Hills Chihuahua' vaadatavaks.

ma arvan et see saab olema fun.
    Reply With Quote  

Blog Entries
    19
    judgment day is near. Pakid v6iksid endale sageduse segajad muretseda.. need asjad ju enamasti raadioteel juhitavad..vist
    Reply With Quote  

Blog Entries
    19
    Reply With Quote  

äge. vanasti olid ilusad pommid.
    Reply With Quote  

http://www.apple.com/trailers/wb/terminatorsalvation/

need treilerid lähevad vist paremaks küll.
    Reply With Quote  

see oli spets jah
    mkm
    Reply With Quote  

Oo, ja NineInchNails on soundtrackis!
    Nyyd see robotivärk laenab minu arust liiga palju uuelt Battelstar Galactikalt.
    mhm
    Reply With Quote  

Bookmarks
Bookmarks