Results 1 to 27 of 27

Thread: Animatrix

1. #1 Animatrix 
    Administrator Artur's Avatar
    Blog Entries
    19
    vaatasin nädalavahetusel k6ik 9 Animatrixi osa. väääga vinge!! story, style & arwork. eriti just story oli p6nev. Vennad väga andekad. OhOh.. neljapäeval matrix kinodes!! ajee. tegelt kolmapäeva öösel juba:)
    Reply With Quote  

meil alles mingi 23 vist. kurat.
    meil on üks animatrixi osa kinos. flight of the osiris või midagi sellist. ja sedagi näidetakse mingi tobeda filmi ees. nii et ma seda vist ei näe.
    Reply With Quote  

Blog Entries
    19
    enne dreamcathceri v6i mis ta ongi. aga mulle meeldis see film. stephen kingi raamatu järgi tetu. pull.

final flight of osaris on story poolest ok. visuals on tätsa peeees kui k6vad. teised seeriad meeldivad rohkem. aaaga netis olid m6ned osad juba ammu olemas..
    Reply With Quote  

meil on ta enne final destination 2. ma käin küll igast paska vaatamas, aga nii paska ma lihtsalt ei suuda vaatama minna.
    Reply With Quote  

Blog Entries
    19
    hehe.. vaatasin seda vilmi kah. muide MAXiga tetu effectid. ainuke hea surm oli see airbagiga
    Reply With Quote  

Blog Entries
    19
    Matrix reloaded soundtrack! 10 points. 6htul matrix 1. homme reloaded!
    Reply With Quote  

einoh. pead sa selle teema jälle üles võtma. me siin maa poisid peame 23ndani ootama.
    Reply With Quote  

Blog Entries
    19
    okok.. ma ootan siis kah 23... NOT!!! mohahaha
    Reply With Quote  

siin 21 kinos, piletid kindlasti väljamyydyd, peab ootama
    mhm
    Reply With Quote  

käisin eile vaatamas,
    mis siis rahvas arvab.
    ma ei hakkaks enne filmi kommenteerima kui rahvas käind. ei taha kellegi elamust rikkuda. parem minna puhta lehena vaatama
    mhm
    Reply With Quote  

Blog Entries
    19
    kas jutt matrixist v6i ainimatrixist. vist k6ik juba näinud. ja kui pole siis oma syy.

aaga ega seal palju pole rääkida. alguses nats venis ja pärast oli hullult effecte täis.. umm lahe oli aga esimene meeldis rohkem
    Reply With Quote  

ikka päris filmist,
    mul enamvähem samad kommentaarid.
    vahepeal sai naerda kui olid sellised paatoslikud rahvakogunemised ja keldritechno. väga imelik. 100 aastat maa-all elamist, aga köik olid prisked, lihaselised ja naised ilusad.

siis veel se filosoofia targutamine. liiast.

koreograafia oli muidugi vinge, aga löppudelöpuks sellest ei piisa.

pole neid animatrixe näinudki, peaks tömbama
    mhm
    Reply With Quote  

animatrixid on minumeelest lahedamad kui matrix 2 ise.

ma ka nagu ei saanud üldse aru , see disko seal all. ja rahvas. mingi MTV muusika video pool tundi ja samal ajal keegi paneb kedagi.
    minu meelest film oli nagu sebra. mingi esimesed minutid oli mätriks , järgmised pool tundi oli seep ja magus pask, siis oli jälle mätrix ja siis oli jälle seep. et selline tunne jäi nagu rezhisöörid olid teinud filmi ja tsensuur oli midagi ameerikalikku vahele sokutanud.

Jah, ja muidugi see arhitekti kräpp lõpus. ma ei viitsinud üldsegist keskenduda, millest mees räägib.

aga aktsiooni kohad olid vääga lahedad. eriti see maantee koht.
    ja lahedaid tegelasi oli. see programm kes rääkis prantsuse aktsendiga oli kild.
    Reply With Quote  

käisin vaatasin ka eile siis ära....jura jah....esimene ikka meeldis kõvasti rohkem. Sellest keldritantsust ei räägigi...
    kuidagi ebaühtlane tunne jäi...võib-olla ei tohiks nii detailidesse langeda oma kriitikaga aga silma jäi see et kui ühes kohas tyyp madistas mingi kuradi 50 ilge kõva agendiga siis teise kohas võtis mingi 3 suvaka läbi klobimine sama kaua aega...no suva tegelt äkki need olid ka siis jube kõvad "Programmid"...lõppu "arhitekt" oli jah kuidagi jura...ja see jutt mis ta rääkis oli mingi hyper matemaatikute ja füüsika fanaatikutele mõeldud...mina ei saand igatahes 80% tema jutust muffigi aru...siklid olid lahedad...aga tibi hakkab vanaks jääma...
    There´s no place else to go!
    Reply With Quote  

tibi näeb välja jah nagu ta ema

see prantsuse tibi oli kobe:)
    Reply With Quote  

ehee.. l6pus muidugi loodi kogu storysse selline kiiks minuarust sisse et mine lolliks.. et tyyp siis nagu pariselus oma v6imetega need krdi tajurid v6i mis nad nyyd olidki peatas.. et akki on kogu see reaalsus kust nad omastarust yles arkasid mingi teine programm lihtsalt.. taltsutamaks m6ndasid.. paras ajuk#pp

aga jah vahepeal laks minuarust ka nagu liiga muusikavideoks asi katte ara..
    Reply With Quote  

jeah. see lõpp oli karm.

ma loodan täiega, et sellel on a la selline explanation , et nad on veel omakorda ühes arvutis või on üldse maailm loodud mingtes pervo lõpmatu dimensioonides või vatever, aga ainult, palun mitte seda ameerika "YOU are the ONE and you can do anything with future ja bla bla" et siis iga sell saaks filmi vaadates oma egot limpsida.. faaaaakkkkkk ma ei suudaks seda vaadata et vend reaalses elus ka nüüd mingi tahtejõuga asju liigutab. see oleks nii ameerika et jube
    Reply With Quote  

aga nii ongi pärast ... veame kihla ve...noh..iga hea asi saab kord otsa
    There´s no place else to go!
    Reply With Quote  

Blog Entries
    19
    yeah.. see et ta realitys mingeid superhero värke tegi ja et agent ennast inimesse uploadis.. see kudagi ei klapi. juhul kui t6esti tuleb välja, et ta jälle mingis simulatsioonis.

anton.. kas sa nägid k6ik animatrixid?
    Reply With Quote  

jah
    Reply With Quote  

Blog Entries
    19
    neo on gay!
    Reply With Quote  

animatrixid ruulisid kobedalt. mõnusad ideed ja stiilid.
    Reply With Quote  

neo = GAY indeed
    Reply With Quote  

Blog Entries
    19
    neo elab dreamworldis kus kogu oma elu jooksul teeskles straight olemist. reality on aga... neo is gay!
    Reply With Quote  

Blog Entries
    19
    gleniga läksima viina järel ja esimene asi mida myya ytles (mees), et teeb Glenile allahindlust kui ta magab temaga.. heh:) glen mudugi igati sabinas ja mina k6rval irvitan aaaga mida sa siuksele ytled? yhes6naga... n6me. Vaesed naised kes peavad pidevalt selliseid asju meestelt kuulama.. weeeee
    Reply With Quote  

glen oleks võinud vastata et ta maksab peale kui ta lubab endast autoga üle sõita.
    Reply With Quote  

neo kasutab enda powerit et varjata et ta on gay.
    Reply With Quote  

Bookmarks
Bookmarks